نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

تونر پاک کننده صورت ویتالایر مدل سنسی ویت

قیمت: 88,000 تومان
تونر پاک کننده صورت ویتالایر مدل سنسی ویت با دارا بودن عصاره خیار و ترکیبات التیام بخش، محصولی منحصر به فرد جهت فرایند پاکسازی پوست‌های حساس بوده و از سلامت پوست محافظت می‌نماید.

تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر

قیمت: 88,000 تومان
تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر با ترکیبات غنی شده ایی که دارد رطوبت رسان و شاداب کننده پوست بوده و بدون نیاز به آبکشی فرایند پاکسازی پوست را تکمیل می‌نماید.

ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل سنسی ویت

قیمت: 88,000 تومان
ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل سنسی ویت مناسب برای افراد با پوست حساس، جهت پاک کنندگی عمقی آلودگی و آرایش صورت فرموله شده است.

فوم شستشوی صورت ویتامین C ویتالایر

قیمت: 195,000 تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین C ویتالایر با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود سبب افزایش انرژی و تنفس سلولی می‌شود.

قرص کلسیم منیزیم فورت ویتالایز

قیمت: 153,000 تومان
قرص کلسیم منیزیم فورت ویتالایز یک ماده معدنی گیاهی دریایی است که از جلبک قرمز به دست آمده و سرشار از کلسیم بوده و برای نگهداری از استخوان‌ها گزینه بسیار مناسبی می باشد.

کرم ضد جوش اکتی ویت ویتالایر

قیمت: 129,900 تومان
کرم ضد جوش اکتی ویت ویتالایر، یک ضد جوش حرفه ای با ساختاری شبیه کرم پودر می باشد که با کنترل ترشح چربی از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری کرده و به راحتی نواقص پوست را می‌پوشاند.

سرم ویتامین C صورت ویتالایر

قیمت: 159,900 تومان
سرم ویتامین C صورت ویتالایرحاوی درصد بالایی از ویتامین C لیپوزمال پایدار شده، هیالورونیک اسید و عصاره آلوئه ورا، مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز پوست را تأمین کرده، تولید کلاژن و الاستین پوست را افزایش داده و استحکام، نرمی، لطافت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.