نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش دادن همه 9 نتیجه

شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

قیمت: 40,750 تومان
شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس از تحریک پوست جلوگیری نموده و پس از شستشو لایه نازکی از کرم  بر روی پوست کودک باقی می گذارد.

شامپو سر و بدن کودک پاپانو

قیمت: 108,000 تومان
شامپو سر و بدن کودک پاپانو علاوه بر تمیزی مو و پوست سر و بدن کودک، موجب افزایش شانه پذیری و حالت پذیری موها شده و موها را نرم و براق می کند.

شامپو بدن کودک نوپریت

قیمت: 50,000 تومان
شامپو بدن کودک نوپریت با دارا بودن ترکیبات مؤثر و با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست جهت شستشوی پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد.

شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک

قیمت: 109,000 تومان
شامپو سر و بدن کودک بیوتی سیلک با خواص بی نظیر رطوبت رسانی پوست، از پوست نوزاد در مقابل آسیب های محیطی، خشکی و حساسیت محافظت می کند.

شامپو بچه ایروکس

قیمت: 32,200 تومان
شامپو بچه ایروکس با رایحه ای ملایم، حاوی ویتامین E، B5 و روغن جوجوبا می باشد که باعث لطافت موها و جلوگیری از التهاب پوست سر کودک می شود.

شامپو بدن کودک فیروز

قیمت: 15,300 تومان
شامپو بدن کودک فیروز سرشار از گوار و گلیسیرین می باشد که به عنوان یک شوینده ملایم با قدرت پاک کنندگی مناسب باعث نرمی و رطوبت رسانی پوست می گردد.

شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا

قیمت: 16,000 تومان
شامپو بدن کودک فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا موجب رطوبت رسانی پوست کودک شده و التهابات پوستی را کاهش می دهد.

شامپو فوم نوزاد سی گل

قیمت: 27,000 تومان
شامپو فوم نوزاد سی گل با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و به عنوان شوینده‌ای ملایم به منظور شستشوی مو، پوست سر و بدن نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم

قیمت: 25,700 تومان
شامپو سر و بدن نوزادان هیدرودرم سرشار از مواد تقویت کننده و نرم کننده می باشد که برای شستشوی مو و بدن نوزادان و کودکان بسیار مناسب است.