نمایش 1–24 از 39 نتیجه

نمایش 1–24 از 39 نتیجه

قرص مولتی دیلی دکتر گیل

قیمت: 163,500 تومان
مصرف قرص مولتی دیلی دکتر گیل ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن و همچنین آهن و زینک بدن را تأمین می کند.

قرص کلسیم 600 + ویتامین D آلفا ویتامینز

قیمت: 242,000 تومان
مصرف قرص کلسیم 600 + ویتامین D آلفا ویتامینز در بهبود عملکرد استخوان و دندان ها و حفظ سلامت آنها بسیار مؤثر است.

قرص کلترکس هلث برست

قیمت: 105,000 تومان
قرص کلترکس هلث برست حاوی ترکیبی از کلسیم به همراه ویتامین D بوده که در پیشگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی دارد.

قرص کلسی ویت ویتان

قیمت: 127,500 تومان
قرص کلسی ویت که حاوی کلسیم و ویتامین D3 است که از پوکی استخوان ها جلوگیری کرده و به دندانها و استخوانها استحکام می بخشد.

قرص روکش دار سیترابن هولیستیکا

قیمت: 73,600 تومان
قرص روکش دار سیترابن هولیستیکا به پیشگیری از پوکی استخوان و حفظ سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند.

قرص پرگنازون هلث اید

قیمت: 121,000 تومان
قرص پرگنازون هلث اید با دارا بودن ۱۲ نوع ویتامین و ۱۱ نوع ماده معدنی، تأمین کننده ۱۰۰درصد نیاز روزانه مادران باردار و شیرده به اسید فولیک، آهن و روی می باشد.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

قیمت: 133,000 تومان
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید

قیمت: 58,000 تومان
قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید محصولی جهت استفاده خانم‌های باردار برای تأمین میزان فولات بدن در دوران بارداری مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص استئوکر ویتابیوتیکس اورجینال

قیمت: 48,000 تومان
قرص استئوکر ویتابیوتیکس اورجینال در تقویت و استحکام استخوان‌ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان مؤثر بوده و به حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری نیز کمک می کند.

کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس

قیمت: 108,000 تومان
کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس حاوی ترکیبات ویژه جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی، بهبود ضعف عمومی، خستگی مفرط و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول فرودین هولیستیکا

قیمت: 100,000 تومان
کپسول فرودین هولیستیکا با ترکیبات منحصر به فرد خود جهت افرادی که از کم خونی، کمبود آهن، کمبود اسید فولیک و ویتامین B۱۲ رنج می برند فرموله شده است.

قرص کلسی شور ویتان

قیمت: 44,200 تومان
قرص کلسی شور ویتان از ترکیبات کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D تشکیل شده است که برای استحکام و سلامت ساختار اسکلتی بدن، پیشگیری، درمان پوکی استخوان و افزایش تراکم توده استخوانی لازم و ضروری می باشد.

قرص یونی بُن بِلند لیبرتی

قیمت: 143,000 تومان
قرص یونی بُن بِلند لیبرتی با ترکیباتی مؤثر و با حضور دو ملح کربنات و سیترات کلسیم در کنار هم موجب افزایش جذب کلسیم و کمک به رفع مشکل استئوپروز و پوکی استخوان می گردد.

سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون

قیمت: 180,000 تومان
سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون جهت تامین آهن مورد نیاز افرادی که کمبود ذخیره آهن دارند و همچنین خانم های باردار فرموله شده است.

قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی، بهینه سازی سلامت استخوان

قیمت: 150,000 تومان
قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی، بهینه سازی سلامت استخوان، ترکیبات مورد نیاز برای پیشگیری از پوکی استخوان را دارا بوده و به حفظ سلامت و ساختار استخوان ها کمک می‌کند.

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا، درمان کم خونی

قیمت: 240,000 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوترا علاوه بر تأمین آهن مورد نیاز بدن، به دلیل سیدرال بودن، مشکلات گوارشی ناشی از مصرف آهن را به همراه ندارد.

محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس

قیمت: 93,900 تومان
محلول خوراکی استئوکر ویتابیوتیکس در تقویت استحکام استخوان ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین سلامت قلب، ماهیچه‌ها و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ

قیمت: 59,000 تومان109,900 تومان
سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامت خود اهمیت می دهند.

قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس

قیمت: 120,900 تومان
قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی، یک مکمل بسیار ویژه جهت برطرف کردن تمام نیازهای روزانه مادران باردار و جنین آنها فرموله شده است.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

قیمت: 261,600 تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما حاوی میو اینوزیتول و اسید فولیک بوده که نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف می کند، این محصول تخمدان را تقویت کرده، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

قرص پرینامکس دیورینگ پرگننسی یوروویتال مخصوص دوران بارداری

قیمت: 490,000 تومان
قرص پرینامکس دیورینگ پرگننسی یوروویتال حاوی ویتامین‌های گروه B و ویتامین C به همراه آهن تمامی نیازهای مادران باردار دردوران بارداری را تأمین می‌کند.

قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال، دوران بارداری

قیمت: 132,600 تومان
قرص پرگناکر ویتابیوتیکس اورجینال حاوی آهن، اسید فولیک، روی، منیزیم، ویتامین D3 و ویتامین های گروه B، ید، سلنیوم و کاروتنوئیدهای طبیعی می باشد که به حفظ سلامت مادر و جنین در دوران قبل از بارداری، بارداری و شیردهی کمک می کند.

قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری

قیمت: 138,600 تومان
قرص پرگنالایف گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال بارداری ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مادر و جنین را تأمین کرده و سبب حمایت از رشد و تکامل جنین، افزایش تولید انرژی و تقویت سیستم ایمنی مادر می‌شود.

قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس

قیمت: 191,000 تومان
قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس به عنوان یک مکمل منحصر به فرد و با دارا بودن فرمولاسیون ویژه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در طول بارداری و شیردهی را تأمین می کند.