نمایش 1–24 از 27 نتیجه

کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس 30 عدد

Original price was: ۷۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۱.۰۰۰ تومان.
کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس سبب درمان کمکی آرتریت روماتوئید و درمان درد مفاصل و کمر می‌شود.

ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس ۷۵ گرم

Original price was: ۹۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۹۰.۰۰۰ تومان.
ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس، از ترکیب عصاره‌های لاواند، اکاليپتوس، اسانس اکليل کوهی و نعنا فلفلی تهیه شده است که برای افرادی که از دردهای عضلانی و استخوان رنج می‌برند، مناسب بوده و باعث تسکین درد و درمان التهاب می‌شود.

خمیر دهانی میرتکس باریج اسانس

Original price was: ۲۹.۴۰۰ تومان.Current price is: ۲۸.۰۰۰ تومان.
خمیر دهانی میرتکس باریج اسانس تهیه شده از گیاه مورد، جهت درمان آفت دهان و تبخال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآورده سبب کاهش مدت سوزش و طول دوره زخم آفتی مینور می‌شود.

کپسول نرم سوپرمینت باریج اسانس

Original price was: ۵۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۴۹.۰۰۰ تومان.
کپسول نرم سوپرمینت باریج اسانس حاوی اسانس نعناع برای درمان مشکلات سیستم گوارشی از جمله نفح معده، سوء هاضمه و زخم معده مؤثر بوده و همچنین موجب مهار درد التهاب، انقباضات عضلات صاف ایزوله (آنتی اسپاسمودیک) و تقویت معده می گردد.

قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس

Original price was: ۱۴۸.۷۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۴.۰۰۰ تومان.
قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس حاوی اسانس گل محمدی می باشد که در برطرف کردن افسردگی، اضطراب و افزایش میل جنسی در زنان و مردان نقش مؤثری ایفا می کند.

محلول موضعی میرتکس باریج اسانس

Original price was: ۴۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۰۰۰ تومان.
محلول موضعی میرتکس باریج اسانس حاوی اسانس گیاه مورد می باشد که در درمان آفت و تبخال مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآورده در شستشو و ضد عفونی کردن زخم ها، رفع تحریکات مخاط دهان و رفع زخم های آن تأثیر بسزایی دارد.

لوسیون موضعی سی ام باریج اسانس، تسکین دهنده دردهای عضلانی✅

Original price was: ۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۵.۰۰۰ تومان.
لوسیون موضعی سی ام باریج اسانس حاوی اسانس نعنا و کرفس می باشد که در تسکین دردهای عضلانی اسکلتی، تسکین درد اوستئوآرتریت زانو، کشیدگی تاندونی و رفع گرفتگی عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوسیون موضعی ام جی باریج اسانس

Original price was: ۸۵.۵۰۰ تومان.Current price is: ۷۷.۰۰۰ تومان.
لوسیون موضعی ام جی باریج اسانس برای رفع علائم ناشی از بیماری هموروئید درجه یک و دو مانند خونریزی، درد، خارش، سوزش و سنگینی مقعد، زورپیچ و همچنین درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص لیتورکس – بی باریج اسانس

Original price was: ۷۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۷.۰۰۰ تومان.
قرص لیتورکس – بی باریج اسانس حاوی عصاره‌های گیاهی برگ علف طلایی، بذر کدو و برگ شالک است که جهت پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه و همچنین دفع سنگ‌های ادراری مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت ‎بنفشه باریج اسانس 60 میلی لیتر

Original price was: ۶۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۴.۰۰۰ تومان.
شربت ‎بنفشه باریج اسانس سرشار از عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که جهت درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم مقعدی آنتی فیشر باریج اسانس

۳۷.۸۰۰ تومان۴۲.۷۰۰ تومان
کرم مقعدی آنتی فیشر باریج اسانس حاوی عصاره بابونه و عصاره دارمازو می باشد که جهت درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.

پماد مقعدی ام جی باریج اسانس

Original price was: ۷۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
پماد مقعدی ام جی باریج اسانس حاوی اسانس گیاه مورد، جهت رفع علائم ناشی از بواسیر درجه یک و دو مانند خونریزی، درد، خارش، سوزش و سنگینی مقعد، زورپیچ و بعلاوه درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت اشتها آور باریج اسانس، مخصوص کودکان

۴۱.۰۰۰ تومان
معرفی شربت اشتها آور باریج اسانس : شربت اشتها آور باریج اسانس حاوی عصاره انار، نعناع و عسل یک ترکیب

شربت برونکو باریج اسانس 120 میلی لیتر

Original price was: ۴۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۵.۰۰۰ تومان.
شربت برونکو باریج اسانس حاوی عصاره آویشن شیرازی و عصاره ختمی می باشد که برای درمان سرفه های حاد استفاده می شود. این فرآورده خلط آور است و در رفع علائم سرفه و نزله های مجاری فوقانی تنفسی بسیار مؤثر است.

شربت آلوئه‎ ورا باریج اسانس، 120 میلی لیتر

Original price was: ۳۶.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۳.۰۰۰ تومان.
شربت آلوئه‎ ورا باریج اسانس حاوی عصاره آلوئه ورا و عسل طبیعی می باشد که با تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری های ویروسی به ویژه آنفلوانزا و سرماخوردگی می شود.

کپسول آلزاستاپ باریج اسانس

۱۱۰.۰۰۰ تومان
کپسول آلزاستاپ باریج اسانس حاوی کندر، وج، سعد کوفی، فلفل سیاه، زنجبیل و عسل یک محصول کاملا گیاهی جهت تقویت حافظه، پیشگیری و درمان آلزایمر مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول پرولیو باریج اسانس

Original price was: ۶۸.۶۰۰ تومان.Current price is: ۶۲.۰۰۰ تومان.
کپسول پرولیو باریج اسانس حاوی گیاه خار مریم، کنگر فرنگی، زردچوبه، قاصدک می باشد که یک محافظ قوی برای کیسه صفرا محسوب می‌شود و تأثیر بسیار مؤثری در بهبود کبد چرب دارد.

اسپری موضعی سی ام باریج اسانس

Original price was: ۵۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۲.۰۰۰ تومان.
اسپری موضعی سی ام باریج اسانس حاوی اسانس نعنا و کرفس می باشد که در تسکین دردهای عضلانی اسکلتی، تسکین درد اوستئوآرتریت زانو، کشیدگی تاندونی و رفع گرفتگی عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت آنتی رفلکس – بی، باریج اسانس 120 میلی لیتر

۴۵.۰۰۰ تومان
شربت آنتی رفلکس – بی، باریج اسانس سرشار از ژل آلوئه ورا بوده و داروی مؤثری جهت پیشگیری از رفلاکس معده به مری می باشد. این فرآورده با کاهش ترشح اسید معده و اثر التیام بخشی و ضد التهابی، علائم رفلاکس معده را کنترل می کند.

کپسول نرم گاسترولیت باریج اسانس

Original price was: ۴۶.۲۰۰ تومان.Current price is: ۴۲.۰۰۰ تومان.
کپسول نرم گاسترولیت باریج اسانس حاوی اسانس گیاه آویشن شیرازی می باشد که تأثیر بسزایی در بهبود نشانه‌‌های سندروم روده تحریک پذیر مانند بهبود دل دردهای شدید شکم، ترش کردن، نفخ و دل پیچه دارد.

شربت لاکساپلاس باریج اسانس 120 میلی لیتر

Original price was: ۶۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۴.۰۰۰ تومان.
شربت لاکساپلاس باریج اسانس حاوی گیاهانی دارویی مانند عناب، بنفشه، سپستان، گل گاو زبان، گل سرخ، به دانه و اسفرزه می باشد که برای درمان یبوست کودکان فرموله شده است اما بزرگسالان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

کپسول نرم پروستا باریج اسانس

Original price was: ۸۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۵.۰۰۰ تومان.
کپسول نرم پروستا باریج اسانس، حاوی لینولئیک اسید و آلفا توکوفرول می باشد که بر روی اندازه غده پروستات و بهبود عملکرد ادراری آقایان تأثیر بسزایی دارد.

کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس 30 عدد

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس با دارا بودن 1000 میلی گرم امگا 3 گیاهی، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، ضد التهاب و کاهش دهنده فشار خون نیز می باشد.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس، ۳۰ عدد

۸۴.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی(PMS)، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت مورد استفاده قرار می گیرد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.