مشاهده همه 6 نتیجه

شربت لیکو زینک ابیان فارمد 250 میلی لیتر

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت لیکو زینک ابیان فارمد با ترکیباتی منحصر به فردی همچون زینک، ویتامین‌های گروه B و ویتامین C در عین حال که ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن را تامین می کند، موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می‌شود.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

Original price was: ۲۷۷.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۰.۰۰۰ تومان.
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

قرص اکتی درم لیبرتی، 30 عدد

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۰۹.۰۰۰ تومان.
قرص اکتی درم لیبرتی با دارا بودن ترکیبی از مخمر آبجو، زینک، بیوتین، اسید آمینه‌های ال سیستئین و ال متیونین، باعث جلوگیری از ریزش مو و بهبود بافت و افزایش ضخامت مو شده و همچنین سبب بهبود رنگ و درخشندگی مو، پوست و ناخن‌ها نیز می‌شود.

قرص یونی فلکس لیبرتی، پیشگیری از آرتریت

۲۹۴.۳۰۰ تومان
قرص یونی فلکس لیبرتی با بهره‌مندی از ترکیباتی همچون کلسیم، MSM، ویتامین D3، منیزیم، روی و ویتامین K1، به پیشگیری از آرتریت و کاهش دردهای ناشی از آن کمک می‌نماید.

قرص یونی زینک لیبرتی سوئیس، 60 عدد، سلامت پوست، مو و ناخن

Original price was: ۲۱۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۹۳.۰۰۰ تومان.
قرص یونی زینک لیبرتی سوئیس با دارا بودن زینک، انواع مختلف ویتامین‌های گروه B و ویتامین C، به عنوان یک تقویت کننده سیستم ایمنی بدن نقش مهمی در جلوگیری از ریزش مو و رشد و استحکام ناخن ها ایفا می کند.

قرص یونی بُن بِلند لیبرتی

۲۵۷.۴۰۰ تومان
قرص یونی بُن بِلند لیبرتی با ترکیباتی مؤثر و با حضور دو ملح کربنات و سیترات کلسیم در کنار هم موجب افزایش جذب کلسیم و کمک به رفع مشکل استئوپروز و پوکی استخوان می گردد.