مشاهده همه 5 نتیجه

قرص بون آرکو عبیدی 30 عدد

۱۴۸.۵۰۰ تومان
قرص بون آرکو عبیدی با دارا بودن ترکیبات موثری همچون کلسیم، ویتامین D3 و K2 گزینه مناسبی برای کمک به بهبود سلامت استخوان‌ها، پیشگیری از پوکی استخوان و درمان آن محسوب می‌شود.

قرص روفولیک پریناتال عبیدی

۱۲۰.۴۰۰ تومان
قرص روفولیک پریناتال عبیدی حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد ( ۱۵۰ میکروگرم) می باشد که مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی

۹۹.۰۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 400 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی، کم خونی

۱۵۱.۸۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 1000 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

کپسول آیروکپ عبیدی 30 عدد، بهبود کم خونی

۷۸.۵۰۰ تومان
کپسول آیروکپ عبیدی به صورت کپسول‌های انتریک کوتد خوراکی حاوی پلت انتریک کوتد فروس گلایسین سولفات یعنی معادل 30 میلی گرم آهن دو ظرفیتی می باشد که از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری کرده و به تأمین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.