مشاهده همه 7 نتیجه

ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا

۲۶۲.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا بدون بروز خشکی یا تحریک، پوست صورت را از هرگونه آلودگی و چربی اضافه پاک می‌کند و برای شستشوی روزانه پوست مناسب می‌باشد.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

۲۵۸.۰۰۰ تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا

۶۸.۶۰۰ تومان
شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا با تأمین مواد آلی و مورد نیاز مو، سبب احیا و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می شود و درخشندگی مو را افزایش می دهد.

شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا

۱۶۷.۲۰۰ تومان
شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا به صورت عمقی موها را آبرسانی کرده و حالت پذیری و درخشندگی موها را افزایش می دهد. بعلاوه ساقه های آسیب دیده مو را ترمیم نموده و شرایط مراقبت از مو را فراهم می کند.

ژل حالت دهنده براق موی آدرا

۵۳.۰۰۰ تومان
ژل حالت دهنده براق موی آدرا با بهره گیری از پروویتامین B5 به ساقه مو نفوذ کرده و سبب استحکام آن می‌شود. این محصول با پوششی براق و ماندگار باعث حالت پذیری هرچه بهتر مو‌ها می‌شود.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

۵۶.۶۰۰ تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار

۴۲.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار علاوه بر ضدعفونی کردن و مرطوب کنندگی ناحیه تناسلی بانوان، باعث افزایش خاصیت الاستیکی یا جمع کنندگی دهانه واژن نیز می‌شود.