مشاهده همه 6 نتیجه

قرص روکش دار فموبرا الحاوی، 30 عدد

۲۱۲.۶۰۰ تومان
قرص روکش دار فموبرا الحاوی حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین‌های ضروری است که نیازهای مورد نیاز قبل از بارداری و حین بارداری تا پایان هفته ۱۲ را تامین می‌کند.

کپسول مولتی ویتامین+ مینرال الحاوی، سلامت عمومی بدن

۳۹.۳۰۰ تومان
کپسول مولتی ویتامین مینرال الحاوی با تأمین نمودن ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن سبب ارتقا سطح سلامتی عمومی بدن شده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند.

قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی

۱۷.۶۰۰ تومان
قطره آدوکید (ویتامین آ + د) الحاوی حاوی ویتامین A و D می باشد که سبب رشد و شکل گیری استخوان ها و دندان های نوزادان شده و همچنین حفاظت سلامت بینایی، پوست و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن را بر عهده دارد.

ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی 15 عدد

۳۲۹.۶۰۰ تومان
ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی به همراه ال کارنیتین و کوانزیم کیوتن است که با اثرات آنتی اکسیدانی قوی در ابتدا باعث مبارزه با اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد بر اسپرم‌ها و سلول‌های بدن شده و به واسطه آن می‌تواند توان باروری مردان را افزایش دهد.

قطره خوراکی کودکان زیتو کید الحاوی

۲۵.۰۰۰ تومان
قطره خوراکی کودکان زیتو کید الحاوی حاوی ویتامین های ضروری (A ،C ،E ،D3 ،B1 ،B2 ،B3 ،B6 ،B12) به همراه زینک می باشد که به طور اختصاصی برای کودکان ۷ ماه تا ۳ سال فرموله شده است.

قطره ویتوکید مولتی ویتامین الحاوی

۲۸.۳۰۰ تومان
قطره ویتوکید زهراوی حاوی 8 نوع (ویتامین A، ویتامین C، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12) از ویتامین های ضروری بدن می باشد که به رشد و نمو طبیعی کودکان، تقویت سیستم ایمنی، تأمین سلامت جسمی و ذهنی نوزادان و کودکان کمک می نماید.