مشاهده همه 4 نتیجه

ژل تسهیل کننده باروری لومیستا اروند فارمد 4 میلی لیتر

۹۸.۴۰۰ تومان
ژل تسهیل کننده باروری لومیستا بر خلاف روان کننده های معمولی که می توانند به اسپرم آسیب برسانند، با ایجاد محیطی مناسب به بقای اسپرم کمک می کند. ژل  باروری لومیستا با pH متعادل و ایزوتونیک به حفظ سلامت، بقا و حرکت اسپرم کمک می کند.

ژل ضد بارداری فانتاژیا اروند فارمد 4 میلی لیتر

۷۷.۴۰۰ تومان
ژل ضد بارداری فانتاژیا به صورت اختصاصی به منظور جلوگیری از وقوع بارداری ناخواسته در بانوان در سنین باروری طراحی شده است. ژل ضد بارداری فانتاژیا فاقد اجزای هورمونی و همچنین ترکیبات اسپرم کش مانند Nonoxynol-9 است.

قرص رنال فکت اروند فارمد 60 عدد

۱۸۴.۸۰۰ تومان
قرص رنال فکت اروند فارمد، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی و مورد نیاز روزانه‌ای است که به حفظ سلامت کلیه و به ویژه‌ در بیماران با مشکلات مزمن کلیوی (CKD) و دیالیزی، کمک می نماید. همچنین این محصول عاری از مواد اثربخش آسیب‌زا در بیماران کلیوی، و در راستای بهبود سلامت غذایی این گروه از بیماران طراحی شده که یک مکمل مولتی ویتامین و مینرال کامل است.

کپسول اکتیو ایج اروند فارمد 30 عدد

Original price was: ۶۴۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۶۱۱.۴۰۰ تومان.
کپسول اکتیو ایج اروند فارمد حاوی ۳۰۰ میلی‌گرم نیکوتین آمید ریبوزید در هر کپسول است که به سلامت کلی بدن، بهبود سیستم ایمنی و بهبود سلامت مغز و قلب کمک شایانی می کند. اکتیو ایج به واسطه وجود ویتامین ب3 باعث افزایش انرژی بدن شده و تاثیر بسزایی در بالا بردن متابولیسم بدن دارد.