مشاهده همه 15 نتیجه

کپسول اپتی آپ بهتا دارو 60 عدد

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کپسول اپتی آپ بهتا دارو آفرینش با دارا بودن ترکیبات موثر، به عنوان یک راه حل ایمن جهت افزایش وزن و افزایش اشتها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شربت ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو 120 میلی لیتر

۷۵.۰۰۰ تومان
شربت ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو حاوی عصاره خشک میوه گیاه الدربری و ویتامین ث است که برای تقویت سیستم ایمنی کودکان کارایی خوبی دارد. این شربت گیاهی برای کودکان بالای ۱ سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول آرتروهیل بهتا دارو 30 عدد

۱۷۸.۸۰۰ تومان
کپسول آرتروهیل بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت تسکین درد، کاهش التهاب و سلامت مفاصل فرموله شده است.ترکیبات گیاهی نظیر زردچوبه در کپسول آرتروهیل می تواند با دارا بودن عملکرد آنتی اکسیدانی و ضد التهابی علائم  التهاب مفاصل را تا حد زیادی تسکین دهند.

کپسول کات رفلاکس بهتا دارو 30 عدد

۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول کات رفلاکس بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی علاوه بر کاهش علائم رفلاکس معده، اسید معده و سوء هاضمه، موجب بهبود علائم بیماری GERD (اختلال ریفلاکس معده- مروی) نیز می‌شود.

کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو، 30 عدد

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت رفع علائم پیش از قاعدگی و کمک به سلامت سیکل قاعدگی در زنان تهیه و تولید شده است.   بهترین جایگزین برای این محصول،کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، می باشد.

کپسول آناهلث بی دی آ بهتا دارو

۱۱۴.۰۰۰ تومان
کپسول آناهلث بی دی آ بهتا دارو مکملی کاملا گیاهی حاوی آنزیم بروملین استخراج شده از گیاه آناناس می باشد که به رفع زخم‌های جراحی و سوختگی ها کمک شایانی می‌کند.

کپسول لیبیدوفم بهتا دارو

۱۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو حاوی عصاره ماکا، آشواگاندا، جینسینگ سیبریایی و رودویلاروزا می باشد که جهت افزایش میل و لذت جنسی، تحریک تولید استروژن در بانوان فرموله شده است.

کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی جهت بهبود عملکرد کبد و کیسه صفرا، فعالیت ضد التهابی و مسمومیت‌های کبدی و سیروز کبدی فرموله شده است.

کپسول ریلکس هرب بهتا دارو

۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول ریلکس هرب بهتا دارو جهت رفع بی خوابی، دردهایی با منشا عصبی، اضطراب، تاکی کاردی عصبی، آسم اسپاسمی و اختلال در تونوس عضلانی فرموله شده است.

کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو حاوی عصاره میوه گیاه گارسینیا کامبوجیا بوده که مصرف آن به کاهش وزن و اشتها کمک کرده و فرد با مصرف آن لاغر شود.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص برنینگ فت گلدن لایف و یا کپسول ردوکسا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول سیلدناهرب بهتا دارو

۲۹۵.۰۰۰ تومان
کپسول سیلدناهرب بهتا دارو جهت تقویت میل جنسی، افزایش توان جنسی در آقایان و افزایش قدرت باروری آنان فرموله شده است.

کپسول ماسل هرب بهتا دارو

۲۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول ماسل هرب بهتا دارو موجب افزایش قدرت، توان و حجم عضلات شده و همچنین هورمون‌های مردانه را افزایش می‌دهد. این محصول برای مردان بالغ فرموله شده است و در سن زیر 18 سال منع مصرف دارد.

کپسول انرژی هرب بهتا دارو

۱۶۸.۰۰۰ تومان
کپسول انرژی هرب بهتا دارو حاوی کافئین خالص و عصاره خشک گریپ فروت می باشد که سبب افزایش انرژی، تمرکز و تحرک می‌شود.

کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو از عصاره دانه انبه آفریقایی و برگ چای سبز فرآوری شده و به کاهش وزن بدن، چربی سوزی، افزایش متابولیسم و کاهش کلسترول کمک می‌کند.

کپسول ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو 30 عدد

۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو حاوی ویتامین C و زینک سولفات است که با تقویت سیستم ایمنی بدن، دوره درمان سرماخوردگی را کاهش می دهد. همچنین کپسول ایمونوبری بی دی آ التهابات را تسکین می‌بخشد و از بروز عفونت نیز جلوگیری می‌کند.