مشاهده همه 6 نتیجه

ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا 150 میلی لیتر

Original price was: ۲۵۴.۲۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد آلودگی هوا و با بهره گیری از فرمولاسیونی بسیار ملایم، بدون خشک کردن پوست، موجب تمیز و شفاف شدن پوست صورت می شود.

اسکراب لایه بردار صورت حاوی عصاره زرد آلو بیوتیسا، ۱۵۰ میلی لیتر

۲۵۴.۲۰۰ تومان
اسکراب لایه بردار صورت حاوی عصاره زرد آلو بیوتیسا علاوه بر پاکسازی کامل پوست و لایه برداری آن، لک های پوستی را کمرنگ نموده و خشکی و زبری آن را برطرف می سازد.

ژل شست و شوی صورت ضد چروک بیوتیسا، 150 میلی لیتر

۲۵۴.۲۰۰ تومان
ژل شست و شوی صورت ضد چروک بیوتیسا به عنوان یک پاک کننده ی ملایم علاوه بر مهار آسیب های پوستی، پوست را عمیقا پاکسازی نموده و در نتیجه باعث پاکیزگی پوست می گردد.

ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا حاوی عصاره لیمو 150 میلی لیتر

۲۲۳.۲۰۰ تومان
ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا آلودگی‌هایی که موجب زبری و تیرگی بر سطح پوست شده است را به تدریج پاک کرده و به علت لایه برداری ملایم، لطافت و شادابی را برای پوست های بسیار حساس و ملتهب به ارمغان می‌آورد.

ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا مختلط بیوتیسا 150 میلی لیتر

۲۵۴.۲۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا مختلط بیوتیسا با دارا بودن ترکیبات موثر، تنظیم کننده ترشح چربی پوست و کاهش چربی و جوش های التهابی بوده و به رفع التهابات پوستی و تسکین پوست بسیار کمک می‌کند.

اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا

۲۳۰.۰۰۰ تومان
اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا سطح پوست را از هر گونه آلودگی، سموم و پوست مرده پاکسازی نموده و به بازسازی پوست صورت کمک شایانی می کند.