مشاهده همه 16 نتیجه

میسلار واتر پوست خشک بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک بیکن، پوست را از انواع آلودگی ها پاکسازی می کند و به عنوان یک شوینده آرایشی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به آبکشی ندارد.

میسلار واتر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب بیکن یکی از محصولات مراقبتی پوست چرب می باشد که به عنوان یک شوینده آرایشی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به آبکشی ندارد. میسلار واتر بیکن پوست چرب به دلیل داشتن فرمولاسیون ویژه از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و با باز کردن منافذ پوست باعث شادابی پوست چرب می شود.

تونر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست چرب بیکن با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تمام اثرات باقی مانده از مواد آرایشی، چربی و آلودگی را از سطح پوست و منافذ آن پاکسازی نموده و با آبرسانی و تغذیه پوست، به افزایش الاستیسیته و شادابی آن کمک زیادی می‌کند.

تونر پوست خشک بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست خشک بیکن با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر کاهش التهاب و حساسیت های پوستی عمل آبرسانی و رطوبت رسانی روی پوست را نیز به خوبی انجام  داده و موجب درخشندگی و لطافت پوست می شود.

فلوئید آبرسان پوست چرب بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

۳۵۱.۰۰۰ تومان
فلوئید آبرسان پوست چرب بیکن پلاس با تکنولوژی منحصر به فرد برای آزادسازی تدریجی کمپلکس مرطوب کننده به درون اپیدرم (لایه سطحی پوست)، سبب آبرسانی عمقی و بادوام به پوست می‌شود.

سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس (BHA 10%) 40 میلی لیتر

۴۷۰.۰۰۰ تومان
سرم لایه بردار صورت بیکن پلاس با دارا بودن ترکیبات موثر، سلول های مرده سطح پوست را از بین برده و به جوانسازی پوست کمک شایانی می نماید.

سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

۴۹۲.۳۰۰ تومان
سرم جمع کننده منافذ پوست بیکن پلاس با داشتن مواد موثره می تواند منافذ باز روی پوست صورت را جمع کرده و با تنظیم چربی پوست از ایجاد جوش نیز پیشگیری می کند.

سرم روشن کننده و آبرسان ویتامین C بیکن پلاس،40 میلی لیتر

۷۴۰.۰۰۰ تومان
سرم روشن کننده و آبرسان ویتامین C بیکن پلاس با افزایش ساخت کلاژن و الاستین در پوست باعث جوانسازی و روشن کنندگی پوست می‌شود.

فلوئید ضدجوش بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

۳۵۹.۶۰۰ تومان
فلوئید ضدجوش بیکن پلاس، با کنترل چربی پوست و لایه برداری خیلی ملایم باعث رسیدن مواد آنتی باکتریال به حفره جوش شده و آنها را از بین می برد.

سرم آبرسان دور چشم بیکن پلاس، 40 میلی لیتر

۵۱۵.۸۰۰ تومان
سرم آبرسان دور چشم بیکن پلاس با آبرسانی ۲۴ ساعته به لایه‌های زیرین پوست و حفظ رطوبت سطحی پوست دور چشم، باعث برطرف شدن چین و چروک و همچنین سفت شدن پوست دور چشم می‌شود.

کرم مرطوب کننده دست و ناخن بیکن 100 میلی لیتر

۱۸۶.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست و ناخن بیکن با دارا بودن روغن آرگان و شی باتر، دارای خاصیت آبرسانی بوده و از بروز خشکی و عوارض آن نظیر قرمزی و التهاب پوست دست و ناخن جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب بی رنگ فیوژن واتر بیکن SPF30

۵۳۷.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ فیوژن واتر بیکن با SPF30 به دلیل برخورداری از تکنولوژی های بسیار پیشرفته، بافتی بسیار نرم و سبک داشته و به سرعت جذب پوست می‌ شود.

محلول دو فاز پاک کننده آرایش چشم و لب بیکن

Original price was: ۱۸۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۵۹.۸۰۰ تومان.
محلول دو فاز پاک کننده آرایش چشم و لب بیکن با دارا بودن ترکیبات پاک کننده قوی علاوه بر پاک کردن مواد آرایشی و آلودگی ها از چشم ها و لب، با رطوبت رسانی قوی باعث شفافیت و نرمی پوست می شود و حس آرامش و شادابی را به شما هدیه می دهد.

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک بیکن SPF50

۴۱۴.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک بیکن با SPF50 محصولی ویژه می باشد که علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید به دلیل داشتن کرم پودر معایب پوست را نیز پوشش می دهد.

کرم ضد آفتاب رنگی بیکن، مناسب پوست چرب با SPF50

۳۹۳.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی بیکن، مناسب پوست چرب با SPF50 یک ضد‌آفتاب قوی دارای خاصیت آنتی باکتریال برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید و اشعه های مضر می‌باشد.

محلول پاک کننده آرایش پوست چرب 1×4 بیکن 200 میلی لیتر

۱۸۸.۰۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش پوست چرب 1×4 بیکن آلودگی ها ،گرد و غبار و آرایش را از سطح پوست پاک نموده و با ترکیبات ملایمی که دارد برای پاک کردن آرایش دور چشم و لب نیز قابل استفاده می باشد.