مشاهده همه 13 نتیجه

ژل شستشوی صورت ویتامین سی بایوریچ مناسب انواع پوست 250 میلی لیتر

۱۵۸.۲۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت ویتامین سی بایوریچ به خوبی منافذ پوست صورتتان را پاکسازی کرده و آلودگی و آرایش پوست صورت را از بین برده و موجب شفافیت و روشنی پوستتان می شود.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی، 300 میلی لیتر

۴۱۳.۰۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی سرشار از روغن های با ارزش مانند؛آواکادو و آرگان است که باعث تقویت و آبرسانی عمیق موها می‌شود و حالت ابریشمی و درخشندگی به موها می‌بخشد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی، ۲۳۰ میلی‌لیتر

۳۱۴.۸۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و کراتین از حالت وز و شکنندگی مو جلوگیری نموده و نرمی و درخشندگی را به موی شما هدیه می دهد.

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو بایوریچ، 100 میلی لیتر

۴۴۲.۸۰۰ تومان
سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو بایوریچ  با ترمیم ریشه و ساقه ی موهای آسیب دیده، به موها جانی دوباره بخشیده و پس از مدتی موها، پرپشت و مستحکم خواهند شد.

تونر پوست چرب و مختلط (سبوریچ) بایوریچ، 200 میلی لیتر

۱۶۰.۷۰۰ تومان
تونر پوست چرب و مختلط (سبوریچ) بایوریچ علاوه بر پاکسازی پوست از ناخالصی‌ها و مواد آرایشی، چربی پوست را کنترل نموده و از بروز جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

تونر ویتامین سی بایوریچ، 200 میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
تونر ویتامین سی بایوریچ به دلیل دارا بودن ویتامین C، پوست را پاکسازی کرده و علاوه بر روشن کنندگی پوست آن را نرم و مرطوب نگه می‌دارد.

شامپو تقویت کننده و ضدریزش مو (بایوفورت) بایوریچ

۲۹۱.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضدریزش مو (بایوفورت) بایوریچ با مهار آنزیم 5-آلفا ردوکتاز (عامل ریزش موی آندروژنیک یا هورمونی) مانع از ریزش موهای ژنتیکی و غیرژنتیکی می شود.

شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ

۲۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ با تنظیم ترشح  غدد چربی کف سر و تقویت فولیکول مو مانع از سست شدن تار موها و ریزش آن ها می شود.

ژل شستشو و روشن کننده صورت (پیگماریچ) بایوریچ 200 میلی لیتر

۳۳۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشو و روشن کننده صورت (پیگماریچ) بایوریچ با فرمولاسیونی بسیار سبک و رایحه ای دلنواز با برطرف نمودن تیرگی ها و لک های پوست، موجب روشن شدن و درخشندگی پوست می شود.

شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ

۳۴۵.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک و دارای شوره (کراتوریچ دی) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات لایه بردار قوی در درمان شوره های خشک و مقاوم، از بین برنده پوسته های ناشی از فعالیت قارچی و همچنین درمان قرمزی و التهاب ناشی از خارش کف سر مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل شستشوی پوست چرب و مختلط ( سبوریچ) بایوریچ

۲۲۱.۴۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست چرب و مختلط ( سبوریچ) بایوریچ بدون ایجاد تحریک و التهاب به راحتی آلودگی ها و مواد آرایشی باقیمانده از سطح پوست را پاک نموده و از خشکی و کشیدگی پوست جلوگیری می نماید.

شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ

۳۴۵.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری جهت درمان شوره های مقاوم و چرب، خارش و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ

۳۴۵.۰۰۰ تومان
شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ علاوه بر باز‌سازی موهای آسیب دیده، خشک و رنگ شده موجب رطوبت رسانی و درخشندگی طبیعی موها شده و از خشک شدن مجدد موها جلوگیری می‌کند.