مشاهده همه 14 نتیجه

کرم ضد آفتاب فیزیکال برایت مکس مدل تن برایت SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۵۷۴.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فیزیکال برایت مکس مدل تن برایت بر پایه مواد معدنی فرموله شده است و با بافت سبک و محافظت زیادی که دارد، بهترین انتخاب برای افرادی با پوست حساس،  کودکان یا افرادی که مشکلات پوستی مثل اگزما یا حساسیت دارند، می باشد. ضد آفتاب مینرال برایت مکس به واسطه نیاسینامید و زینک اکساید که درفرمولاسیون خود دارد، پوست را روشن می‌کند، منافذ را کوچک کرده و چربی پوست را نیز جذب می‌کند .

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس 150 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس با بهره مندی از ترکیبات موثر به پاکسازی کامل و عمیق منافذ پوست چرب و دارای آکنه می‌پردازد. همچنین فوم شستشوی صورت آکنه برایت برایت مکس از ترشح بیش از حد چربی پوست جلوگیری نموده و مانع از براق شدن پوست می شود.

فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس 150 میلی لیتر

۳۴۱.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس علاوه بر رفع آلودگی‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین سی باعث روشن شدن پوست می شود. فوم شستشوی صورت برایت مکس با تامین رطوبت پوست از خشکی، چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم آبرسان پوست چرب برایت مکس مدل هیدرا برایت 50 میلی لیتر

۴۵۰.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست چرب برایت مکس با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی و تامین رطوبت لایه های درونی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم دست و ناخن ویتامین سی برایت مکس 50 میلی لیتر

۲۶۶.۶۰۰ تومان
کرم دست و ناخن ویتامین سی برایت مکس با دارا بودن ویتامین سی علاوه بر حفظ رطوبت و نرمی پوست دست و ناخن ها، به تقویت ناخن‌ها کمک نموده و از شکستن و شکنندگی آن‌ها جلوگیری کند. همچنین این محصول با فرمولاسیون منحصر بفرد خود سبب رفع چروک های دست شده و پوست را جوان می کند.

ژل ضد جوش برایت مکس 15 میلی لیتر

۳۲۱.۵۰۰ تومان
ژل ضد جوش برایت مکس در مرحله اول شدت آکنه را کاهش می دهد و از بروز آکنه جلوگیری می کند و سبب کنترل چربی پوست نیز می شود. این محصول برای رفع انواع آکنه از جمله سر سیاه، سر سفید، پاپول و پاسچول مناسب است.

کرم جوان کننده ویتامین سی 5٪ برایت مکس 30 میلی لیتر

۴۳۰.۳۰۰ تومان
کرم جوان کننده ویتامین سی 5٪ برایت مکس جهت جوانسازی، احیاء و شادابی پوست خسته و کدر صورت به واسطه آبرسانی عمیق، روشن کردن پوست و افزایش تولید کلاژن و الاستین فرموله شده است.

کرم ضد آفتاب ویتامین سی برایت مکس SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۴۹۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب ویتامین سی برایت مکس با دارا بودن قوی‌ترین و نوآورانه‌ترین فیلترهای فیزیکی و شیمیایی، علاوه بر پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از نورخورشید، از بروز لک‌های تیره بر روی پوست نیز جلوگیری می‌کند.

کرم آبرسان هیالورونیک اسید برایت مکس مدل ریچ هیدرابرایت 50 میلی لیتر

۴۲۰.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان هیالورونیک اسید برایت مکس مناسب پوست صورت خشک و نرمال است و به سبب وجود هیالورونیک اسید با وزن مولکولی سه گانه باعث آبرسانی سریع پوست در لایه ی سطحی و عمقی میگردد.

سرم هیالورونیک اسید برایت مکس مدل هیدرا برایت 30 میلی لیتر

۵۴۸.۸۰۰ تومان
در فرمولاسیون منحصر بفرد سرم هیالورونیک اسید برایت مکس از ۲% هیالورونیک اسید با وزن مولکولی سه گانه، برای ایجاد قابلیت نفوذ به لایه‌های مختلف پوست استفاده شده است.

سرم ویتامین سی 25 درصد برایت مکس 30 میلی لیتر

۷۷۶.۳۰۰ تومان
سرم ویتامین سی 25 درصد برایت مکس با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی، روشن کنندگی، ضد التهاب و ضد چروک، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید و آلاینده‌هایی که باعث پیری زودرس پوست می‌شوند، محافظت می‌نماید.

سوسپانسیون ازلائیک اسید برایت مکس 30 میلی لیتر

۴۷۰.۰۰۰ تومان
سوسپانسیون ازلائیک اسید برایت مکس با بهره گیری از 10% آزلائیک اسید و عصاره کالاندولا با عملکرد چندگانه و با خاصیت ضد التهاب قوی باعث شده است برای درمان آکنه‌ی پوست های حساس جایگزین ایده‌آلی باشد.

سرم نیاسینامید تن برایت 10 درصد برایت مکس 30 میلی لیتر

۶۱۸.۸۰۰ تومان
سرم نیاسینامید تن برایت 10 درصد برایت مکس با دارا بودن فرمولاسیون خاص خود، جهت بهبود تن رنگ پوست، بهبود و پیشگیری از پیری زودرس، متعادل سازی ترشحات چربی و رفع منافذ باز مورد استفاده قرار می گیرد.

فلوئید ضد آفتاب آکوافیوژن برایت مکس مدل هیدرا برایت SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۵۵۸.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب آکوافیوژن برایت مکس مدل هیدرا برایت دارای قوی‌ترین و نوآورانه‌ترین فیلترهای فیزیکی و شیمیایی جهت پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از آفتاب می باشد.