مشاهده همه 10 نتیجه

شامپو کراتینه کاندید مناسب موی کراتینه و آسیب دیده، 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو کراتینه کاندید، به دلیل غنی بودن از کراتین هیدرولیز شده به تقویت فولیکول مو، حفظ رنگ و رطوبت طبیعی مو کمک موثری می‌نماید.                                                                                                       

ماسک ترمیم کننده موی کاندید، 200 میلی لیتر

۳۵۹.۸۰۰ تومان
ماسک ترمیم کننده موی کاندید با مراقبت تارهای مو در برابر حرارت، رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌های محیطی و با رساندن مواد مغذی به کوتیکول‌ موها، از خشکی مو جلوگیری نموده و شادابی و لطافت را به تارهای موهایتان باز می‌گرداند.

شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید

۲۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید با افزایش گردش خون سبب تقویت رشد مو و ترمیم و استحکام موها شده و کاهش ریزش مو را نیز به دنبال دارد.

شامپو ویتامینه موی چرب کاندید

۲۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ویتامینه موی چرب کاندید با تنظیم ترشحات غدد سبوم، چربی مو و پوست سر را کاهش داده و سبب کاهش خارش و تحرکات پوستی می شود.

شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید

۲۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ویتامینه و پروتئینه روزانه کاندید حاوی ویتامین ها و عصاره های گیاهی، علاوه بر حفظ چربی‌های مفید و طبیعی پوست سر به سلامت و استحکام مو نیز کمک شایانی می‌کند.

شامپو ضد شوره چرب و مقاوم کاندید

۲۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره چرب و مقاوم کاندید با بهره گیری از ترکیبات قوی ضد قارچ، شوره های چرب و مقاوم را از بین برده و با ادامه مصرف خارش و قرمزی پوست سر را نیز درمان می کند.

شامپو ضد شوره خشک و ملایم کاندید

۲۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره خشک و ملایم کاندید با مهار رشد قارچ‌ها موجب رفع شوره سر شده و به کاهش خارش و قرمزی پوست سر نیز کمک می‌نماید.

شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید

۱۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید علاوه بر پاک نمودن موها از آلودگی ها، چربی‌های مفید طبیعی پوست سر و مو را حفظ می‌کند.

شامپو ویتامینه موی خشک کاندید

۲۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ویتامینه موی خشک کاندید با دارا بودن ویتامینB5، ویتامینB6، ویتامین C و پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم، نرم کننده و حجم دهنده بی نظیری برای موها می باشد.

شامپو ضد ریزش موی چرب کاندید

۱۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی چرب کاندید با کاهش هورمون DHT (عامل مؤثر ریزش مو) و همچنین مهار آنزیم ۵ آلفا-ردوکتاز موجب کاهش ریزش مو در آقایان و خانم‌ها می‌شود.