نمایش 1–24 از 31 نتیجه

لوسیون ضد شپش لایس فری سریتا، 50 میلی لیتر

۱۴۷.۵۰۰ تومان
لوسیون ضد شپش لایس فری سریتا با دارا بودن ترکیبات گیاهی و موثر سبب از بین رفتن شپش ها و تخم های موجود در کف سر شده و بدون وجود عوارض داروئی، اثر بخشی بسیار بالا، آسان و بی خطردارد.

ژل تثبیت کننده ابرو سریتا

۲۳۸.۰۰۰ تومان
ژل تثبیت کننده ابرو سریتا دارای خاصیت حجم دهندگی، حالت دهندگی و لیفت کننده موهای ابرو می باشد که حالت ابرو را تا 24 ساعت حفظ کرده و آرایش صورت شما را تکمیل می‌کند.

سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا

۲۲۸.۸۰۰ تومان
سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا با دارا بودن ترکیباتی همچون روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز به ترمیم موها پرداخته  و موجب رطوبت رسانی و درخشندگی موها می‌شود.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا

۱۹۸.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا حاوی ترکیباتی پروبیوتیکی همچنین عصاره بید و مواد مؤثر کلیمبازول و زینک اومادین بوده که با تنظیم چربی پوست سر و رفع خارش، از شوره سر جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا

۱۱۴.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا ریزش موی ناشی از شوره و پوسته ریزی را مهار کرده و سبب افزایش رطوبت و حس خنکی پوست سر می‌شود.

کرم ژل مناسب موهای دارای ریزش سکه ای سریتا

۳۴۵.۵۰۰ تومان
کرم ژل مناسب موهای دارای ریزش سکه ای سریتا حاوی ترکیباتی همچون نارینجینین، عصاره جلبک گالبانا، آمینکسیل و ویتامین D3 ویژه درمان و کنترل بیماری آلوپسی آره آتا فرموله شده است.

ماسک موی سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم

۲۲۸.۸۰۰ تومان
استفاده از ماسک موی سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم با آبرسانی و احیای موها به شادابی و سالم نمودن موها کمک می نماید.

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای چرب

۲۲۸.۸۰۰ تومان
سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای چرب با دارا بودن عصاره دانه مورینگا، کراتین و آلوئه ورا سبب حالت دهندگی به موها می‎ گردد.

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم

۱۸۵.۰۰۰ تومان
سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم سبب افزایش حجم و ضخامت تارهای مو به واسطه وجود پروتئین جوانه گندم در این سرم می‎ گردد.

شامپو مناسب موهای کاشته شده سریتا

۶۵۸.۸۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای کاشته شده سریتا یک شامپوی تخصصی برای شستن موهای کاشته شده و PRP می باشد که فولیکول‌های کاشته شده مو را تقویت نموده و روند ترمیم زخم‌های ناشی از پیوند را تسریع می‌بخشد.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا

۱۳۵.۵۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تأثیر بسزایی در درمان و کنترل شوره های مقاوم، درماتیت سبورئیک، رفع پوسته های سفید رنگ و درمان خارش پوست سر دارد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی چرب سریتا

۱۵۸.۸۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی چرب سریتا ویژه افرادی با موهای چرب جهت جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو فرموله شده است.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا 200 میلی لیتر

۱۷۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا حاوی ترکیبات مؤثر کافئین، ساوپالمیتو، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی می باشد که باعث تقویت مو، کنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد.

شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا مناسب انواع مو

۱۶۲.۰۰۰ تومان
شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا با داشتن فرمولاسیون ویژه پوسته های خارش دار پوست را از بین می برد و تأثیر بسزایی در بهبود عوارض ناشی از پسوریازیس دارد.

اسپری نرم کننده مو سریتا بیوتی مناسب برای انواع مو

۱۹۸.۸۰۰ تومان
استفاده از اسپری نرم کننده مو سریتا بیوتی کمک شایانی به باز کردن موهای گره خورده نموده و شانه‌پذیری موها را بهبود می بخشد.

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای رنگ شده

۲۲۸.۸۰۰ تومان
سرم موی دو فاز سریتا مدل بیوتی حاوی ترکیبات متنوعی نظیر پروتئین ابریشم، کراتین، سرامید، روغن زیتون، سیلیکون و... می باشد که این ترکیبات با خاصیت ویژه ایی که دارند باعث افزایش لطافت و حالت ابریشمی موها می شوند.

کرم تقویت کننده ابرو سریتا

۲۸۸.۸۰۰ تومان
کرم تقویت کننده ابرو سریتا با بهره مندی از مواد موثره گیاهانی تأثیر بسزایی در جلوگیری از ریزش ابرو داشته و باعث تقویت و ضخیم تر شدن موهای ابرو و علاوه بر آن تحریک رویش مجدد آنها می شوند.

شامپو محافظ رنگ مو سریتا (بیوتی) مناسب موهای رنگ شده

۱۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو محافظ رنگ مو سریتا حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و فیلترهای اشعه uv است که به خوبی از موهای رنگ شده محافظت کرده و سبب تثبیت و ماندگاری رنگ مو خواهند شد.

سرم تقویت کننده تار مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین

۱۳۶.۵۰۰ تومان۲۴۵.۵۰۰ تومان
سرم تقویت کننده تار مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین، یک لایه محافظ نازک بر روی رشته های مو تشکیل داده که باعث حفظ رطوبت مو شده، مواد مغذی مورد نیاز مو را فراهم کرده و به آنها استحکام می‌بخشد.  

تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین)، مناسب برای انواع مو

۳۰۸.۸۰۰ تومان
از ویژگیهای تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین) 60 میل می توان، رشد و رویش مجدد مو، مهار ریزش مو، تقویت مو، رطوبت رسانی به پوست سر، افزایش جریان خون در پوست سر را نام برد.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

۶۸۸.۸۰۰ تومان
ترکیبات موجود در فرمولاسیون محلول تقویت کننده مژه سریتا، فولیکول‌های مژه را تقویت کرده و سبب رشد مجدد مژه های ریخته شده می شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا

۱۸۵.۵۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا، یک فرآورده منحصر به فرد، غنی شده از کافئین و عصاره های گیاهی با مهار کردن ریزش مو به رشد مجدد آنها نیز کمک می کند.

سرم احیا کننده ابروی سریتا

۵۹۸.۰۰۰ تومان
سرم احیا کننده ابروی سریتا، با فرمولاسیون ویژه ایی طراحی شده است که باعث افزایش فاز رشد مو (آناژن) و تحریک ریشه مو، رویش مجدد و افزایش ضخامت ابرو می شود.

شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

۱۱۲.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا به رفع خشکی پوست و موی سر کمک کرده و سبب تسکین التهاب و افزایش سلامت پوست سر می‌شود.