مشاهده همه 6 نتیجه

محلول پاک کننده آرایش پوست چرب چلنج

۱۷۹.۹۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش پوست چرب چلنج با فرمولاسیون پاک کننده بسیار قوی، ضمن حفظ PH فیزیولوژیک، بدون هیچ گونه تغییر در تعادل لایه محافظ پوست، با خاصیت پاک کنندگی ملایم برای پاک کردن آلودگی ها، چربی و باقی مانده لوازم آرایش از روی پوست صورت مناسب می باشد.

محلول پاک کننده آرایش چلنج ( آبرسان )

۱۷۵.۹۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش چلنج ( آبرسان ) مناسب پوست خشک کم آب و حساس می باشد که تمام آلودگی ها و مواد آرایشی و آرایش چشم و صورت را به طور کامل و با سرعت  از روی صورت پاک می کند.

کرم ضد آفتاب پوست های چرب و جوش دار چلنج SPF50

۹۳.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست های چرب و جوش دار چلنج SPF50 با دارا بودن فیلترهای پیشرفته UVA وUVB حداکثر حفاظت از پوست را در برابر اشعه های مضر خورشید انجام می دهد.

کرم ضد آفتاب پوست های خشک و نرمال چلنج SPF50

۹۳.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست های خشک و نرمال چلنج SPF50 قدرت بالایی در محافظت از پوست در برابر نور آفتاب داشته و با حفظ رطوبت و آبرسانی، خشکی پوست را برطرف می نماید.

پاک کننده میسلار واتر چلنج مناسب انواع پوست

۱۷۵.۹۰۰ تومان
پاک کننده میسلار واتر چلنج صورتی مناسب انواع پوست، می تواند همه چربی ها و ناخالصی های سطح و منافذ پوست را پاکسازی نموده و به طور مؤثری بافت پوست را آبرسانی کند. در نتیجه خشک ترین پوست هم لطیف و شفاف می شود و شکنندگی آن درمان می شود.

کرم پودر چند کاره بی بی چلنج SPF30

۱۱۸.۰۰۰ تومان
کرم پودر چند کاره بی بی چلنج SPF30 علاوه بر محافظت پوست از اشعه های UVA/UVB از بروز نشانه های زودرس پیری نیز جلوگیری می کند.