مشاهده همه 6 نتیجه

کپسول آیروفیکس دایونیکس فارما 30 عدد

۲۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول آیروفیکس دایونیکس فارما به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثری همچون آهن لیپوزومال، ویتامین B12 ، فولیک اسید، روی، ویتامین B6 و مس  به ساخت گلبول‌های قرمز و تامین آهن مورد نیاز بدن کمک نموده و از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می‌نماید.

قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما 30 عدد

۴۰۱.۵۰۰ تومان
قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما با مخلوط گیاهان جینسینگ، رویال ژلی، منیزیم، ویتامین‌های گروه ب و ویتامین C به تقویت قوای جسمی و ذهنی و تقویت سیستم ایمنی کمک بسزایی می‌کند. این محصول علاوه بر آزادسازی انرژی در بدن با کمک منیزیم موجود در آن به افزایش مقاومت بدن در برابر خستگی نیز کمک می‌کند. در واقع می توان گفت این مکمل همزمان هم به ذهن و هم به بدن کمک می کند.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۷۰.۵۰۰ تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

کپسول امونیکس دایونیکس فارما 30 عدد

۱۵۷.۱۰۰ تومان
کپسول امونیکس دایونیکس فارما با داشتن ترکیباتی مثل زینک، ویتامین C و D۳ محصولی مناسب برای تقویت کارکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن است.

کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما، 30 عدد

۱۳۹.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما با دارا بودن ترکیباتی همچون ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی ضروری و با تامین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن به حفظ سلامت عمومی بدن آقایان و خانم ها کمک شایانی می کند.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۹۷.۸۰۰ تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.