مشاهده همه 11 نتیجه

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده ( آرگان پلاس) دلانو

۲۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده ( آرگان پلاس) دلانو با بهره مندی از روغن آرگان خالص سبب احیا، بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره شده و موجب تقویت و افزایش ضخامت تارهای موها نیز می شود.

کرم دور چشم ۴ در ۱ دلانو، 15 میلی لیتر

۴۲۶.۶۰۰ تومان
کرم دور چشم ۴ در ۱ دلانو با عملکرد چند منظوره، علاوه برتجدید ساختار سلولی و حفظ الاستیسیته و استحکام پوست، به رفع چروک های سطحی و عمیق پوستی کمک بسزایی می نماید.

کرم لیفتینگ دلانو

۲۳۰.۰۰۰ تومان
کرم لیفتینگ دلانو با بالا بردن سطح الاستینه پوست آن را سفت و محکم می کند و آسیب هایی که رادیکال های آزاد به پوست وارد کرده اند را از بین می برد و در رفع چین و چروک پوست نیز نقش بسزایی دارد.

کرم ضد لک قوی دلانو

۲۳۸.۰۰۰ تومان
کرم ضد لک قوی دلانو به دلیل وجود ترکیب مؤثر هیدروکینون در فرمولاسیون خود، در زمان کم و با سرعت زیاد لک های صورت را درمان نموده و از بین می برد.

کرم انرژی زا 24 ساعته دلانو

۱۶۹.۵۰۰ تومان
کرم انرژی زا 24 ساعته دلانو با دارا بودن ترکیبات آبرسان قوی، پوست را مرطوب کرده و باعث ایجاد حس لطافت و شادابی در پوست می گردد.

کرم تغذیه کننده شب دلانو

۱۶۳.۵۰۰ تومان
کرم تغذیه کننده شب دلانو به دلیل دارا بودن ترکیبات مفید و مغذی پوست، تأثیرات ویژه ای بر روی پوست صورت گذاشته که تنها پس از چندین بار استفاده شاهد این تغییرات مثبت و افزایش شادابی پوست خود خواهید بود.

کرم ژل مرطوب کننده پوست چرب دلانو

۱۸۲.۸۰۰ تومان
کرم ژل مرطوب کننده پوست چرب دلانو، به واسطه فرمولاسیون خود، ترشح غدد سباسه را تنظیم نموده و در نتیجه سبب کاهش چربی پوست، از بین بردن جوش ها و بستن منافذ باز پوست نیز می شود.

ژل لایه بردار دلانو

۱۸۴.۰۰۰ تومان
ژل لایه بردار دلانو با دارا بودن آلفا هیدروکسید اسید (AHA ) از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.

ژل شستشوی پوست چرب دلانو

۱۸۲.۸۰۰ تومان
معرفی ژل شستشوی پوست چرب دلانو : ژل شست و شوی پوست چرب دلانو با دارا بودن قدرت پاک کنندگی

شامپو ضد ریزش موی چرب (کافئین پلاس) دلانو

۱۱۵.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی چرب (کافئین پلاس) دلانو سرشار از ويتامين ها، پروتئين ها و مواد معدنی می باشد که به عنوان يک شامپوی کنترل کننده ريزش مو و تقويت کننده، برای انواع الگوی ريزش موی چرب مناسب می باشد.

تونر پاک کننده آرایش صورت و چشم دلانو

۱۱۵.۰۰۰ تومان
تونر پاک کننده آرایش صورت و چشم دلانو، به عنوان یک پاک کننده، تمام آلودگی ها و مواد آرایشی باقی مانده روی صورت را به راحتی پاک می کند. این محلول مناسب برای انواع پوست حتی پوست های حساس می باشد.