مشاهده همه 9 نتیجه

کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس، 200 میلی لیتر

Original price was: ۴۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۵.۰۰۰ تومان.
کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس با بالا بردن سطح متابولیسم یا سوخت و ساز بدن، باعث افزایش سرعت چربی سوزی در بدن شده و چربی های اضانی نواحی مورد نظر را از بین می برد.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Easier دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Easier دلتازکس دلتا دارو با حفظ رطوبت در ناحیه واژینال موجب رفع خشکی واژن شده و برای مقاربت‌های دردناک بسیار مناسب است.

ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۳۶.۵۰۰ تومان
ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو با داشتن مقادیر مناسبی دارچین، علاوه بر ایجاد روان کنندگی و ایجاد گرما در ناحیه واژینال، به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی با کیفیت‌تری داشته باشند.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Classic دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Classic دلتازکس دلتا دارو علاوه بر حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی ، از بوی بد ناحیه واژن نیز جلوگیری می‌کند.

ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به خانم‌ها و شریک جنسی آن ها کمک نموده و به از بین بردن بوی نامطبوع واژن نیز کمک می‌کند.

ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۵.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، دارای خاصیت تحریک پذیری بوده و به افزایش میل جنسی خانم ها و داشتن یک رابطه لذت بخش کمک فراوانی می‌کند.

ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۸۵.۰۰۰ تومان
ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو با دارا بودن روغن خراطین و خاصیت حجم دهندگی برای آلت تناسلی آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۷۵.۰۰۰ تومان
ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو با تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت، موجب یک رابطه جنسی لذت بخش برای آقایان می شود.

اسپری تأخیری لیدوکائین کلاسیک دلتا

۹۹.۵۰۰ تومان
اسپری تأخیری لیدوکائین کلاسیک دلتا حاوی 10 درصد لیدوکائین، جهت استفاده آقایان فرموله شده است.