مشاهده همه 8 نتیجه

پن مخصوص پوست های خشک درماسیف

۱۳۲.۱۰۰ تومان
پن مخصوص پوست های خشک درماسیف با دارا بودن ترکیبات مؤثر جهت رفع علائم ناشى از انواع اگزما، درماتیت آتوپیک، درماتیت تماسى و سایر خشکى هاى شدید پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

پن پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه درماسیف

۱۳۲.۱۰۰ تومان
پن پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه درماسیف جهت شستشوی صورت و بدن و کمک به درمان آکنه، جوش و درماتیت سبورئیک مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب

۱۰۱.۹۰۰ تومان
شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب از طریق تنظیم چربی پوست و کنترل تکثیر باکتری و قارچ، علاوه بر رفع شوره های شدید از بازگشت مجدد آن نیز ممانعت می‌کند.

ژل آنتی آکنه درماسیف مناسب پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه

۲۵۵.۱۰۰ تومان
ژل آنتی آکنه درماسیف مناسب پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه، تنظیم كننده ترشح چربى، ضد التهاب و قرمزی و مات كننده سطح پوست بوده و برای انواع جوش و آكنه های موضعی، ملتهب و قرمز، جوش هاى سر سیاه و سر سفید درمان مؤثری می باشد.

کرم روشن کننده درماسیف، مناسب پوست های معمولی و حساس

۲۸۸.۳۰۰ تومان
کرم روشن کننده درماسیف، مناسب پوست های معمولی و حساس موجب جوانسازی، تحریک و تولید سلول های جدید در پوست شده و قابل استفاده بر روی صورت، گردن و دست ها می باشد.

کرم ژل مرطوب کننده درماسیف، مناسب پوست های خشک و حساس

۳۱۳.۱۰۰ تومان
کرم ژل مرطوب کننده درماسیف جهت تسکین پوست های ملتهب و تحریک شده و کاهش قرمزى تولید و عرضه شده است و مرطوب کننده ای قوی برای پوست های خشک، حساس و ملتهب می باشد.

ژل شستشوی صورت درماسیف مناسب پوست های چرب، مختلط و دارای آکنه

۱۰۸.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت درماسیف، مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه بدون ایجاد خشکی و کشیدگی پوست، چربی آن را برطرف کرده و از بروز جوش های عفونی و غرور جوانی جلوگیری می کند.

کرم بازسازی کننده پوست درماسیف، مناسب پوست های آسیب دیده و تحریک شده

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده پوست درماسیف، مناسب پوست های آسیب دیده و تحریک شده از وارد آمدن آسیب جدی بر پوست، بهبود سریع تر سوختگی ها و التهابات ناشی از اشعه ماورا بنفش و مادون قرمز جلوگیری می کند.