مشاهده همه 6 نتیجه

شامپو حاوی کافئین درمالیست

۲۳۰.۰۰۰ تومان
شامپو حاوی کافئین درمالیست با بهره مندی از ترکیبات ویژه ایی همچون کافئین کپسوله، آلوئه ورا، سورفکتانت‌های ترکیبی ملایم و پلی سیلیکون و عصاره گیاهی سائوپالمیتو به عنوان یکی از بهترین محصولات جهت پرپشت کردن موها شناخته شده است.

شامپو موهای چرب درمالیست

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب درمالیست با تنظیم ترشح غدد سبوم پوست سر، چربی مو را کنترل کرده و حالت براق و روغنی موها را کاهش داده و حالت پذیری موها را بهبود می بخشد.

شامپو ضد شوره درمالیست مدل Vipirox

۲۳۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره درمالیست مدل Vipirox علاوه بر درمان قطعی انواع شوره، جهت درمان ضایعات قارچی سر و بدن و درمان التهاب و جوش بسیار مفید بوده و موها را خوش حالت و براق می‌ کند.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر

۹۴.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر یک محصول فوق العاده حاوی ترکیبات مؤثر گیاهی و طبیعی علاوه بر شستشوی مو، سبب ماندگاری و تثبیت رنگ مو نیز می شود.

لوسیون ضد ریزش مو درمالیست مدل HT2

۴۰۰.۰۰۰ تومان
لوسیون ضد ریزش مو درمالیست مدل HT2 با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی و همچنین ترکیبات فلاونوئیدهای گیاهی با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی در رویش مو، حفظ و سلامت مو بسیار تأثیرگذار است.

لوسیون تقویت کننده مو درمالیست مدل HT1

۶۰۰.۰۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو درمالیست مدل HT1 با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی و همچنین ترکیبات فلاونوئیدهای گیاهی با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی در رویش مو، حفظ و سلامت مو بسیار تأثیرگذار است.