نمایش 1–24 از 30 نتیجه

کرم ترمیم کننده ویتامین B5 درماتیپیک، 30 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده ویتامین B5 درماتیپیک دارای مجموعه فوق‌العاده موثری از ترکیبات بازسازنده است که با هدف ترمیم پوست، التیام التهابات و افزایش روند بازسازی پوست بعد از سوختگی‌ها، لیزر، میکروندلینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم بهبود دهنده چروک درماتیپیک، 30 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم بهبود دهنده چروک درماتیپیک با لایه برداری بسیار ملایم، موجب افزایش سنتر کلاژن، الاستین و رطوبت رسانی عمقی پوست، جوانی، شادابی و شفافیت پوست شده و علائم پیری را از بین می‌برند.

کرم ویتامین C صورت درماتیپیک، 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ویتامین C صورت درماتیپیک علاوه بر محافظت پوست در مقابل رادیکال‌های آزاد و پیری زودرس پوست، موجب افزایش شفافیت طبیعی پوست و کاهش علائم خستگی پوست نیز می‌شود.

کرم مرطوب کننده دست و ناخن درماتیپیک، 50 میلی لیتر

۱۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست و ناخن درماتیپیک با ترکیبات منحصر به فرد خود، علاوه بر تغذیه و ترمیم پوست بسیار خشک و آسیب دیده دست، از پوست در برابر عوامل محیطی از جمله اشعه مضر آفتاب و آلودگی‌ها نیز محافظت می کند.

کرم ترمیم کننده ترک پا درماتیپیک، 50 میلی لیتر

۱۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده ترک پا درماتیپیک با دارا بودن ترکیبات مغذی علاوه بر مرطوب کنندگی پوست خشک و ترک دار پا با لایه برداری سلول‌های مرده و خشک، پوست را نرم و لطیف می‌نماید.

کرم شوینده ملایم پوست خشک و حساس درماتیپیک، 200 میلی لیتر

۲۶۹.۸۰۰ تومان
کرم شوینده ملایم پوست خشک و حساس درماتیپیک علاوه بر سازگاری با لایه محافظ و ph طبیعی پوست، یک پاک کننده ایده آل به شمار می‌آید و التهابات و خارش ناشی از اگزما و درماتیت آتوپیک را التیام داده و پوست را تمیز و نرم می‌نماید.

کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست خشک درماتیپیک، 50 میلی لیتر

۲۷۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست خشک درماتیپیک با دارا بودن تکنولوژی نوآورانه موجب آزادسازی تدریجی کمپلکس مرطوب کننده به درون لایه سطحی پوست شده و آبرسانی عمیق و بادوام پوست را فراهم می کند.

ژل شوینده ضد لک و روشن کننده درماتیپیک، 100 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده ضد لک و روشن کننده درماتیپیک، علاوه بر حفظ تعادل PH پوست، تمام آلودگی های پوست را به ملایمت پاک و تمیز نموده و به واسطه BHA و آزیلوگلایسینا به کاهش جوش و اسکارهای آکنه کمک می نماید.

کرم ضد آفتاب پوست خشک درماتیپیک SPF50

۲۸۹.۸۰۰ تومان۳۷۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست خشک درماتیپیک SPF50 با بهره‌مندی از فیلترهای نوآورانه ارگانیک علاوه بر محافظت پوست صورت و گردن در برابر اشعه های مضر نور خورشید، خاصیت مرطوب کنندگی، ضد التهابی و ضد پیری نیز دارد.

کرم ضد آفتاب ضد لک و روشن کننده درماتیپیک SPF50

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب ضد لک و روشن کننده درماتیپیک با SPF50 علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه مضر نور خورشید، به دلیل دارا بودن ترکیبات ضد لک قوی، انواع لک‌های حاصل از پیری، آفتاب، جوش و لیزر و لک های هورمونی و بارداری را نیز از بین می‌برد.

لوسیون بدن درماتیپیک 150 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
لوسیون بدن درماتیپیک به دلیل وجود پردی یو ۵۰۰ در ترکیبات خود، دارای قدرت قابل توجهی در جذب و حفظ رطوبت پوست بدن می باشد.

کرم لایه بردار% AHA 15 درماتیپیک 30 میلی لیتر

۲۵۹.۸۰۰ تومان
کرم لایه بردار% AHA 15 درماتیپیک با ترکیبات موثر خود به عنوان یک لایه بردار، ضد چروک، سفت کننده و استحکام بخش بافت پوست عمل نموده و برای انواع پوست مناسب می باشد.

بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20

۲۷۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20 علاوه بر تنظیم ترشح سبوم و کاهش ایجاد جوش، سبب کم شدن براقی و اندازه منافذ باز پوست نیز می‌شود.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک SPF50

۲۸۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک SPF50 از پوست در برابر اثرات زیانبار نورخورشید محافظت می کند.

کرم ضد تیرگی و پف دور چشم درماتیپیک

۲۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد تیرگی و پف دور چشم درماتیپیک به بهبود پف و تیرگی اطراف چشم کمک نموده و علاوه بر آن در کاهش خطوط ریز و علائم خستگی آن نیز مؤثر است.

کرم دور چشم حاوی ویتامین C درماتیپیک

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم دور چشم حاوی ویتامین C درماتیپیک با دارا بودن ترکیبات مؤثر، تیرگی و پف اطراف چشم را از بین برده و موجب آبرسانی و شادابی پوست اطراف چشم می شود.

کرم ضد چروک دور چشم درماتیپیک

۲۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم درماتیپیک با بهره گیری از ترکیبات ضدچروک و ضد افتادگی اطراف چشم به طور قابل توجهی چین و چروک، پف اطراف چشم و تیرگی آن را برطرف می نماید.

ژل شوینده پوست چرب درماتیپیک

۲۹۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده پوست چرب درماتیپیک ضمن حفظ تعادلPH پوست، تمام آلودگی‌های پوست را پاک نموده و با جمع کردن منافذ باز پوست، سبب تنظیم ترشح چربی و حفظ رطوبت پوست می شود.

کرم کنترل کننده چربی و جوش درماتیپیک

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کرم کنترل کننده چربی و جوش درماتیپیک با دارا بودن ترکیبات فوق العاده، جهت درمان جوش‌های قرمز و التهابی، جوش‌های سر سفید و سر سیاه، جمع کردن منافذ و کنترل چربی پوست بسیار مفید است.

کرم ضد لک و روشن کننده درماتیپیک

۲۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده درماتیپیک با بهره گیری از ترکیبات عوامل ضد لک از طریق مکانسیم‌های عمل متنوع بر تمام مراحل ساخت ملانین تأثیر گذاشته و کاهش قابل رویت انواع لک ناشی از نور خورشید، بارداری، پیری، اقدامات درمانی و غیره را به دنبال دارد.

فلوئید مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب درماتیپیک

۱۹۹.۸۰۰ تومان
فلوئید مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب درماتیپیک با تکنولوژی منحصر به فرد خود سبب آبرسانی عمقی و بادوام پوست شده و با دارا بودن کوانزیم Q10 به عنوان یک ضد رادیکال آزاد قوی کاربرد دارد.

کرم لایه بردار AHA 10% درماتیپیک

۲۴۹.۸۰۰ تومان
کرم لایه بردار AHA 10% درماتیپیک با ترکیبی از آلفا هیدروکسی اسیدهای معروف، در غلظت مناسب و PH متعادل، ضمن تضمین سازگاری با هر نوع پوست، کاهش چشمگیری در علائم قابل رویت پیری ایجاد می‌کند.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ پوست چرب درماتیپیک SPF50

۲۷۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب بی رنگ پوست چرب درماتیپیک،  SPF50با فرمولاسیون حاوی آنتی اکسیدان از پوست در برابر آفتاب سوختگی و عوارض پس از آن نظیر سرطان پوست، چین و چروک و تیرگی ها پوست محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50 به واسطه یک ترکیب انحصاری (سیم کالمین) سبب کاهش فوری قرمزی، خارش و التهاب می‌شود.