مشاهده همه 12 نتیجه

ماسک صورت آلوئه ورا دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت آلوئه ورا دیگنیتی با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی که دارد از خشکی و دهیدراته شدن پوست جلوگیری می نماید.

ماسک صورت کیوی دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت کیوی دیگنیتی  با آبرسانی قوی پوست، التهابات پوستی را کاهش می دهد و با تغذیه و تقویت پوست، پوستی شفاف و روشن را به شما هدیه می دهد.

ماسک صورت صدف دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت صدف دیگنیتی دارای خاصیت ضد لک, شفاف کننده پوست, التیام بخش، آبرسان قوی و مناسب پوست های خشک می باشد.

ماسک صورت پرتقال دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت پرتقال دیگنیتی دارای خاصیت ضد لک و ضد آکنه بوده و موجب جوانسازی فوق العاده پوست می شود. این ماسک برای انواع پوست به خصوص پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب می باشد.

ماسک صورت کلاژن دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت کلاژن دیگنیتی با فعال کردن محرک های پوست و افزایش ساخت کلاژن، باعث آبرسانی و جوانسازی پوست شده و شادابی و طراوت را به پوست هدیه می دهد.

ماسک صورت عسل دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت عسل دیگنیتی با جوانسازی پوست و همچنین بهبود التهابات و آسیب های پوستی، موجب نرمی، لطافت، شادابی و شفافیت پوست می شود.

ماسک صورت تمشک دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت تمشک دیگنیتی مرطوب کننده و آبرسان پوست است و به دلیل داشتن ویتامین C از چین و چروک پوست جلوگیری می‌کند و به تحریک کلاژن سازی پوست کمک می نماید.

ماسک صورت خیار و نعنا دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت خیار و نعنا دیگنیتی دارای خاصیت خنک کنندگی و ضد التهابی می باشد که می تواند منافذ پوست را از هرگونه آلوگی پاک کند.

ماسک صورت انار دیگنیتی

۲۲.۰۰۰ تومان
ماسک صورت انار دیگنیتی دارای خاصیت جوانسازی، آنتی اکسیدان، ضد التهاب و ضد جوش می باشد و برای پوست های چرب مناسب است.

ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی با آبرسانی و افزایش رطوبت پوست، پوست را لطیف و یکدست نموده و رنگ پوست را روشن و شفاف می کند.

ماسک صورت آووکادو دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت آووکادو دیگنیتی موجب بازسازی و ترمیم سلول های پوستی، روشن کنندگی، آبرسانی و در نهایت باعث جوانسازی پوست نیز می شود. این ماسک مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه می باشد.

ماسک صورت شیر نارگیل دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت شیر نارگیل دیگنیتی یک ماسک چند منظوره فوق العاده با خاصیت پاکسازی کننده پوست، کلاژن ساز، ضد چین و چروک، آبرسان، مخصوص پوست های خشک تولید شده است.