مشاهده همه 17 نتیجه

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا SPF63

۱۰۷.۶۶۰ تومان۱۸۵.۷۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا SPF63 حاوی عصاره های گیاهی با خواص ضد چروک، مرطوب کننده و نرم کننده می باشد که با چربی کنترل شده از پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا مناسب پوست های چرب تا مختلط

۹۴۰.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا با کنترل چربی پوست و تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش حفظ توان رطوبت در لایه شاخی، سبب افزایش چربی پوست و تشدید آکنه نمی شود و برای پوست های چرب و مختلط مناسب است.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دکتر ژیلا SPF30

۱۴۴.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دکتر ژیلا  SPF30 علاوه بر محافظت کامل پوست در برابر اشعه های زیان بار نورخورشید، فاقد چربی بوده و خاصیت ضد التهاب و قرمزی پوست، مرطوب کننده و ضد چروک نیز دارد.

کرم ضدآفتاب بی رنگ دکتر ژیلا SPF95

۱۲۳.۰۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب بی رنگ دکتر ژیلا SPF95 با برخورداری از بازتابنده های معدنی و جاذبهای شیمیایی پرتوهای فرا بنفش از پوست در برابر اختلالات ناشی از این پرتوها محافظت می کند.

کرم مرطوب کننده قوی اوره 20 درصد دکتر ژیلا

۶۸.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده قوی اوره 20 درصد دکتر ژیلا با تنظیم رطوبت و چربی و افزایش توان حفظ رطوبت در لایه شاخی پوست، سبب افزایش طراوت و شادابی پوست گردیده و با توجه به ترکیبات التیام بخش و ضد التهاب، تحریکات جلدی ناشی از خشکی پوست را تسکین می بخشد.

کرم ضد آفتاب بی رنگ مولتی-پروتکشن دکتر ژیلا SPF50

۸۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ مولتی-پروتکشن دکتر ژیلا  SPF50 با استفاده از کمپلکس MDI، از پوست در برابر پرتوهای نورخورشید، آلودگیهای محیطی و پیری پوست محافظت می کند.  

کرم ضد آفتاب رنگی کوئیک سان-پروتکشن دکتر ژیلا

۵۹.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی کوئیک سان-پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 با محافظت طیف گسترده از پوست در برابر اشعه های UVA-UVB و IR نورخورشید، از پیری پوست ناشی از اشعه آفتاب پیشگیری می‌کند و توان حفظ رطوبت پوست را افزایش می‌دهد.

کرم Q10 + ویتامین C دکتر ژیلا

۶۳.۵۰۰ تومان
کرم Q10 + ویتامین C دکتر ژیلا با ترکیبات منحصر به فردی که دارد در پيشگيری از خطوط باريک، افزايش کشيدگی و استحکام پوست موثر بوده و سبب روشن شدن رنگ پوست و تحريک سنتز کلاژن سازی می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا SPF35 مناسب پوست های معمولی تا خشک

۴۱.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا SPF35 مناسب پوست های معمولی تا خشک حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب و ضد قرمزی می باشد که با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی از ایجاد چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم شب دکتر ژیلا

۳۶.۹۰۰ تومان
کرم شب دکتر ژیلا با دار بودن ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد چروک از پیری پوست جلوگیری نموده و یک تقویت کننده، مغذی و آبرسان مناسب برای پوست های دهیدراته می باشد.

کرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن دکتر ژیلا SPF50

۸۲.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 به عنوان یک ضد آفتاب طیف گسترده و ۱۰۰% فیزیکال با بافت سبک و جذب سریع از آفتاب سوختگی و پیری پوست ناشی از نور خورشید جلوگیری می‌کند.

کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا

۴۳.۲۵۰ تومان
کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا علاوه بر ترمیم آسیب های پوستی، به بهبود علائم اگزما، پسوریاس درماتیک آتوپیک و درماتیت تماسی اکتیوز کمک می کند. همچنین این کرم در ترمیم سوختگی ها، التهابات پوستی، زخم های بعد از جراحی و لیزر و زخم بستر موثر می باشد.

کرم ویتامین E دکتر ژیلا مناسب پوست های نرمال تا خشک

۲۰.۴۹۰ تومان
کرم ویتامین E دکتر ژیلا علاوه بر محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نورخورشید، با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد التهابی موجب نرمی و بهبود علائم درماتيت، اگزما و خشکی پوست می شود.

کرم ضد آفتاب آندروسان-پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 مناسب آقایان

۸۵.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب آندروسان-پروتکشن دکتر ژیلا علاوه بر محافظت گسترده از پرتوهای نورخورشید به ویژه پرتوهای فرابنفش، از پیری پوست ناشی از آفتاب سوختگی پیشگیری می‌کند.

کرم دور چشم دکتر ژیلا

۱۳۴.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم دکتر ژیلا با بهره گیری از جدید ترین و قوی ترین ترکیبات ضد چروک و ضد کبودی، خطوط نازک و تیرگی دور چشم را به نحو بارزی کاهش داده و از افتادگی و چروک اطراف چشم نیز جلوگیری کند.

لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا

۹۸.۰۰۰ تومان
لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا سرشار از ترکیبات ترمیم کننده و همچنین عصاره ها و روغن های گیاهی می باشد که در تسکین و بهبود برخی از آسیب های پوستی می تواند مؤثر باشد.

کرم ترک لب دکتر ژیلا SPF20

۰ تومان۲۴.۵۰۰ تومان
کرم ترک لب دکتر ژیلا SPF20 علاوه بر دارا بودن ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده و برطرف کننده خشکی و شقاق لب، از لب‌ها در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌نماید.