مشاهده همه 11 نتیجه

کرم ترمیم کننده دوتینی 30 میلی لیتر

۳۴۷.۲۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده دوتینی یک محصول تخصصی و موثر جهت بازسازی و التیام پوست آسیب دیده است که علاوه بر تجدید ساختار سلول و تقویت سد دفاعی پوست موجب کاهش و رفع عوارضی مانند قرمزی، خارش و التهاب پوست آسیب دیده می‌شود. این کرم فاقد هرگونه اسانس و نگهدارنده‌های مضر بوده که احتمال تحریک پذیری و حساسیت را به حداقل می‌رساند.

کرم ضد آفتاب فیوژن واتر بی رنگ دوتینی SPF50 ،حجم 50 میلی لیتر

۵۷۱.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فیوژن واتر بی رنگ دوتینی از پوست در برابر اشعه UVA و UVB محافظت بسیار بالایی داشته و در برابر آب و تعریق مقاوم است. ترکیبات انحصاری و بافت سبک این ضد آفتاب حالتی ابریشمی بر روی پوست ایجاد می‌کند.

کرم ضد لک و روشن کننده قوی شب دوتینی، 30 میلی لیتر

۶۵۸.۰۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده قوی شب دوتینی با دارا بودن قوی ترین ترکیبات روشن کننده، پوست را پاکسازی کرده و با لایه‌برداری از سلول‌های مرده پوست، باعث افزایش روشنایی، درخشندگی و جوانی پوست می‌شود.

کرم ژل دور چشم دوتینی

۶۸۰.۰۰۰ تومان
کرم ژل دور چشم دوتینی با فرمولاسیون ویژه خود به پوست کمک می کند تا در برابر عوامل آسیب رسان و مضر روزانه مبارزه نموده و اولین چروک ها را بصورت چشمگیری به تأخیر می اندازد.

کرم روشن کننده و ضد لک روز دوتینی 30 میلی لیتر

۶۰۰.۰۰۰ تومان

کرم روشن کننده و ضد لک روز دوتینی با بهره مندی از  ترکیبات موثر، از تکثیر رنگدانه‌هایی که باعث به وجود آمدن لک‌های پوستی می‌شوند جلوگیری نموده و موجب بی رنگ شدن لک ها و کک و مک می‌شود.

بهترین جایگزین برای این محصول کرم ضد لک و روشن کننده قوی شب دوتینی می باشد.

کرم پودر ضد جوش دوتینی

۴۰۰.۰۰۰ تومان
کرم پودر ضد جوش دوتینی، با بافت بسیار سبک، ظاهری مات و طبیعی به پوست می دهد.

ژل ضدآکنه دوتینی

۳۷۰.۸۰۰ تومان
ژل ضدآکنه دوتینی یک محصول عالی برای درمان جوش های موضعی و هورمونی می باشد که متعادل کننده چربی پوست و ضد التهاب می باشد.

کرم مرطوب‌کننده پوست چرب دوتینی

۳۰۹.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب دوتینی، علاوه بر کنترل ترشح چربی و متعادل سازی چربی پوست، موجب آبرسانی و رطوبت رسانی به پوست چرب نیز می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دوتینی SPF50

۵۴۸.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دوتینی SPF50 علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB نور خورشید، نواقص صورت مانند جای جوش، لکه‌ها و کک و مک را می پوشاند.

ژل مرطوب کننده و لیفتینگ دوتینی مدل هیدرا، 50 میلی لیتر

۷۴۲.۸۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده و لیفتینگ دوتینی مدل هیدرا دارای خاصیت ضد چروک بوده و با رطوبت رسانی عمیق پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم لایه بردار دوتینی

۴۳۱.۰۰۰ تومان
کرم لایه بردار دوتینی با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید 10 درصد از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.