مشاهده همه 7 نتیجه

قطره کوالی فول دکتر گیل 30 میلی لیتر

۶۶.۰۰۰ تومان
قطره کوالی فول دکتر گیل یک محصول ایده آل در افزایش اشتها، رشد بهتر کودکان و پیشگیری از کم خونی اسید فولیک کودکان به شمار می‌آید. این مکمل حاوی فرم فعال فولیک اسید یعنی به شکل فولات فرموله شده است.

قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل 30 عدد

Original price was: ۸۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۰.۰۰۰ تومان.
قرص روکش دار کوالی فول پلاس دکتر گیل با بهره مندی از ترکیبات موثر و تامین فولیک اسید و ید مورد نیاز بدن خانم‌های باردار، به سلامت سیستم عصبی جنین، پیشگیری از کم خونی مادر و جنین، تولید انرژی مادران باردار کمک می‌کند.

قرص اوزیل دکتر گیل، 60 عدد

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص اوزیل دکتر گیل با دارا بودن ترکیبات موثر به درمان سندروم تخمدان پلی کیستیک کمک نموده و نقش بسزایی در بهبود عملکرد تخمدان‌ها، بهبود باروری زنان و تنظیم چرخه قاعدگی دارد.

قرص کتالوگ دکتر گیل

۴۹۰.۵۰۰ تومان۶۴۳.۵۰۰ تومان
قرص روکشدار کتالوگ دکتر گیل یک مکمل تغذیه ای کتوآنالوگ + آمینو اسیدهای ضروری می باشد که جهت کمک به بیماران کلیوی فرموله شده است.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

۱۹۴.۷۰۰ تومان
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

کپسول پاورتون دکتر گیل

۹۴.۸۰۰ تومان
کپسول پاورتون دکتر گیل از جمله مکمل‌های غذایی می باشد که برای رفع خستگی، افزایش انرژی و جبران فقر آهن و کم‌خونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص مولتی دیلی دکتر گیل

۱۶۳.۵۰۰ تومان
مصرف قرص مولتی دیلی دکتر گیل ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن و همچنین آهن و زینک بدن را تأمین می کند.