مشاهده همه 13 نتیجه

تونر پاک کننده صورت و آرایش الارو مدل فرش بالانسینگ

۲۹۰.۰۰۰ تومان
تونر پاک کننده صورت و آرایش الارو مدل فرش بالانسینگ، آرایش و آلودگی‌های سطح پوست را از بین برده و به پاک شدن سطح پوست کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی الارو مناسب پوست چرب و جوش ‎دار، SPF30

۵۸۲.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی الارو مناسب پوست چرب و جوش ‎دار با SPF30 از پوست در برابر اشعه‌های خورشید با دارا بودن فیلترهای پیشرفته UVA و UVB محفاظت می‌کند.

كرم ضد آفتاب رنگی الارو SPF25

۵۸۲.۵۰۰ تومان
كرم ضد آفتاب رنگی الارو SPF25 می تواند تا حد مطلوبی پوست را بپوشاند و جایگزین کرم پودر شود. این کرم کاملاً عاری از چربی است و منافذ پوست را نمی بندد.

کرم ضد آفتاب الارو SPF 50، مناسب انواع پوست

۵۹۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب الارو SPF50 مناسب انواع پوست، حاوی مواد ضد چروک و مرطوب کننده است و علاوه برحفاظت از پوست از ایجاد چروک جلوگیری کرده و پوست را مرطوب و نرم نگه می دارد.

فوم شستشوی کامفورتینگ صورت الارو مخصوص پوست نرمال تا خشک

۱۵۸.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی کامفورتینگ صورت الارو مخصوص پوست نرمال تا خشک، به آرامی پوست را از هرگونه آلودگی محیطی و یا مواد آرایشی پاک کرده و باعث طراوت و لطافت پوست می شود.

ژل شستشوی آکنه الارو

۱۶۳.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی آکنه الارو مخصوص پوست های چرب و مختلط، از طریق تنظیم ترشح چربی پوست و کوچک کردن منافذ باز پوست به درمان و پیشگیری آکنه کمک می کند.

ژل شستشوی عمقی پوست دارای جوش الارو حاوی بنزوئیل پروکساید

۱۴۳.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی عمقی پوست دارای جوش الارو حاوی بنزوئیل پروکساید، به صورت مؤثر همه نوع چربی‌های اضافی و آلودگی‌های سطح پوست را پاک می‌کند.

کرم ضد آفتاب مینرال الارو مناسب پوست های حساس، SPF30

۳۱۱.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب مینرال الارو مناسب پوست های حساس با به کارگیری فیلترهای فیزیکی UV جهت محافظت از پوست‌های حساس طراحی شده و با در برداشتن طیف وسیع محافظتی، امکان استفاده را برای کودکان و زنان باردار و همچنین افراد با آلرژی‌های پوستی فراهم شده است.

کرم مرطوب کننده حاوی ویتامین E الارو

۲۲۵.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده حاوی ویتامین E الارو، رطوبت پوست را حفظ کرده و محافظ خوبی برای پوست در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی هوا خواهد بود.

کرم مرطوب کننده حاوی پرو ویتامین B5 الارو

۲۲۵.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده حاوی پرو ویتامین B5 الارو با دارا بودن مواد فعال ‎کننده ساخت کلاژن، ضد‎ چروک و جوان‎‎ کننده پوست سبب افزایش رطوبت و شفافیت پوست می گردد. 

سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا

۴۸۲.۰۰۰ تومان
سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا ترکیبی بسیار ویژه از آرژنین، لیپوسمیک، سویا و مواد مرطوب کننده پوست بوده که موجب کاهش چین و چروک و رفع نشانه های پیری پوست می گردد.

کرم ژل ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پروکساید

۱۵۳.۰۰۰ تومان
کرم ژل ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید با خاصیت آنتی باکتریال، ضد التهاب و ضد آکنه، به سرعت جوش و آکنه را از بین برده و از ایجاد دوباره‌ جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

کرم دور چشم ضد چروک الارو، مناسب انواع پوست

۲۹۵.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم ضد چروک الارو، مناسب انواع پوست با خاصیت لیفتینگ قوی باعث جلوگیری از افتادگی پوست اطراف چشم شده و در مدت زمان کوتاهی سلول ‎های پوست اطراف چشم را ‎استحکام می بخشد.