مشاهده همه 15 نتیجه

کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس مناسب انواع پوست، ۴۰ میلی لیتر

۱۹۲.۵۰۰ تومان
کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس با فرمول منحصر بفرد خود و با بهره گیری از مواد مخصوص طبیعی، نقشی مهم در کاهش خطوط و چروک صورت و گردن ایفا نموده و همزمان موجب استحکام و ترمیم سد دفاعی پوست و بازسازی لایه اپیدرم می گردد.

کرم دور چشم فیس دوکس مدل اکتی زوم

۲۹۴.۵۰۰ تومان
کرم دور چشم فیس دوکس یک محصول منحصر به فرد با کارایی چند منظوره علاوه بر برطرف کردن تیرگی و پف ناحیه دور چشم، ضد چروک، ضد افتادگی و مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی پوست اطراف چشم نیز می باشد.

کرم ترمیم کننده فیس دوکس مدل سیکازوم

۲۸۸.۴۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده فیس دوکس با دارا بودن قویترین و جدیدترین مواد موثره بر پایه لیپوزوم، روند بازسازی لایه آسیب دیده پوست را تسریع نموده و از ایجاد بافت اسکار جلوگیری می نماید.

کرم ضد لک دست فیس دوکس مدل پیگمازوم

۱۵۷.۹۰۰ تومان
کرم ضد لک دست فیس دوکس حاوی انواع آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد ضد پیری و دیگر مواد مؤثره طبیعی می باشد که باعث رفع تیرگی ها و لک های پوستی ناشی از عوامل مختلف می گردد.

کرم مرطوب کننده پوست چرب فیس دوکس مدل آکنه زوم هیدرا

۲۸۹.۲۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب فیس دوکس عمیقا در لایه های شاخی پوست نفوذ نموده و ضمن کاهش ترشحات غدد چربی و کمک به رفع جوش های چرکی و ملتهب پوست، باعث ایجاد نرمی و لطافت آن می گردد.

لوسیون ضد چروک فیس دوکس مدل بوتوزوم

۳۹۱.۷۰۰ تومان
لوسیون ضد چروک فیس دوکس از چروک پوست جلوگیری کرده و پیری پوست را به تعویق می‌اندازد و برای انواع پوست مناسب است.

کرم ضد لک حاوی ویتامین C فیس دوکس مدل پیگمازوم

۲۸۶.۸۰۰ تومان
کرم ضد لک حاوی ویتامین C فیس دوکس یک کرم ضد لک، روشن کننده، ضد پیری و ضد تیرگی پوست و کلاژن سازی مناسب انواع پوست می باشد.

کرم چروک های سطحی پوست دست فیس دوکس مدل لیفتازوم

۱۰۷.۳۰۰ تومان
کرم چروک‌های سطحی پوست دست فیس دوکس علاوه بر تقویت قوام، استحکام و سفت‌شدن پوست دست، به کاهش چروک‌های موجود بر روی پوست دست کمک شایانی می‌کند.

کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس مدل لیفتازوم

۲۸۹.۲۰۰ تومان
کرم ضد چروک حاوی ویتامین سی فیس دوکس میزان کلاژن و الاستین پوست را افزایش داده و موجب کاهش تعداد سلول های آسیب دیده ناشی از نور آفتاب و برطرف نمودن آسیب های وابسته به افزایش سن پوست می گردد.

ژل مرطوب کننده و آنتی اکسیدان فیس دوکس مدل سیکازوم

۳۹۴.۵۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده و آنتی اکسیدان فیس دوکس مدل سیکازوم حاوی عصاره آلوئه ورا با قدرت آنتی اکسیدانی بالا و دارای خاصیت آنژیوژنیک در فرایند ترمیم زخم و افزایش ساخت فیبروبلاست، توان رطوبت بخشی و ضد التهاب پس از پرتودرمانی را داراست.

کرم ضد آفتاب رنگی فیس دوکس مدل فوتوزوم با SPF50

۲۶۸.۶۰۰ تومان۲۸۹.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فیس دوکس مدل فوتوزوم باSPF50  دارای حداکثر حفاظت در برابر اشعه ماورا بنفش (UVB,UVA) و اشعه مادون قرمز (IR) است و در برابر تعریق و شستشو مقاوم می باشد.

کرم ضد لک حاوی AHA پیگمازوم فیس دوکس

۲۷۹.۶۰۰ تومان
کرم ضد لک حاوی AHA پیگمازوم فیس دوکس محصولی با خواص فوق العاده حاوی آنتی اکسیدان و مهار کننده آنزیم تیروزینار است که موجب کاهش تیرگی ها و لک های پوستی گردیده و پوستی شفاف و شاداب برجای می گذارد.

پن کنترل کننده چربی پوست فیس دوکس

۱۹۹.۲۰۰ تومان
پن کنترل کننده چربی پوست فیس دوکس جهت استفاده روزانه به منظور حفظ بهداشت و سلامت پوست های چرب و جوش دار بسیار مناسب است.

پن روشن ‎کننده پیگمازوم فیس دوکس

۱۵۸.۴۰۰ تومان
پن روشن ‎کننده پیگمازوم فیس دوکس با دارا بودن ترکیبات مؤثر به رفع تیرگی های ناشی از نور آفتاب، افزایش سن، بارداری، پیری و رفع جای جوش و جای زخم کمک می کند.

کرم ضد لک و روشن کننده فیس دوکس مدل pigmasome

۷۸.۸۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده فیس دوکس مدل pigmasome حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال می باشد که به رفع لک های ناحیه کشاله ران، زیر بغل، چین آرنج، چین زانو کمک شایانی می نماید.