مشاهده همه 9 نتیجه

کرم ضد جوش و آکنه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد جوش و آکنه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر، پوست را ضد عفونی کرده و با کنترل ترشح چربی پوست از بروز جوش جلوگیری می کند. همچنین کرم ضد جوش فلویو، التهاب پوست را کاهش داده و منافذ پوست را نیز کاهش می دهد.

کرم مغذی و ویتامینه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مغذی و ویتامینه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر و با آبرسانی و مرطوب کنندگی خوبی که دارد از خشکی و التهاب و قرمزی پوست خشک جلوگیری می کند. همچنین کرم مغذی فلوویو به دلیل تحریک کلاژن سازی و الاستین پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی نموده و باعث نرمی، لطافت و صاف شدن پوست می شود. همچنین صابون گلیسیرینه شفاف آلوئه ورا لوفا فلویو موجب جوانسازی، شادابی و لطافت پوست شده و برای انواع پوست مناسب است.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو به عنوان یک لایه بردار طبیعی، به رفع سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه لوفا فلویو باعث حفظ شادابی و طراوت پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

پن ضد لک فلویو 100 گرم

۲۶۴.۸۰۰ تومان
پن ضد لک فلويو با دارابودن آلفا آربوتين و با مهار آنزيم تيروزيناز و جلوگيري از تشکيل ملانين باعث روشن شدن پوست و از بين رفتن لک هاي پوست خواهد داشت.

پن کودک و پوست حساس فلویو 100گرم

۲۱۰.۸۰۰ تومان
پن کودک و پوست حساس فلویو، به دلیل دارا بودن ترکیبات ویژه برای پوست کودکان و نوزادان و پوست افراد حساس بسیار مناسب بوده و در درمان جوش و عفونت های پوستی و بهبود روند ترمیم زخم و تسکین اگزما و خارش بسیار موثر است.

پن پوست چرب فلویو 100 گرم

۲۱۳.۲۰۰ تومان
پن پوست چرب فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر پاک کنندگی خوبی که دارد به عنوان یک لایه بردار ملایم سلولهای مرده سطح پوست را برطرف نموده و با درمان آکنه موجب شادابی و طراوت پوست می شود.