مشاهده همه 15 نتیجه

شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا ۲۰۰ میلی لیتر

۸۸.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا جهت کمک به درمان شوره های شدید و مقاوم بر پایه کمپلکس ضد شوره ایکتیول، پیروکتون اولامین و اسید سالسیلیک، ضد خارش، التهاب و آنتی سبورئیک همراه با عصاره گزنه و روغن درخت چای فرموله شده است که بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره، 200 میلی لیتر

۲۲۳.۵۰۰ تومان
شامپو اورکس فولیکا حاوی 10 درصد اوره بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده و نرم کننده فرموله شده است و علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز و آبرسانی قوی پوست سر و ساقه مو، موجب تسکین و التیام خارش و التهاب پوست سر نیز می شود.

پن آنتی آکنه فولیکا

۸۹.۸۰۰ تومان
پن آنتی آکنه فولیکا جهت درمان آکنه و جوش های صورت و بدن، درماتیت سبورئیک، اگزما، ترک خوردگی پا، عفونت های قارچی و انگلی موضعی و خارش شدید پوست بسیار مفید می باشد.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا مخصوص آقایان

۲۳۲.۴۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا سبب تسریع در رشد موهای جایگزین، افزایش جریان گردش خون پوست سر و تنظیم ترشح چربی پوست می شود.

لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا

۲۰۱.۲۰۰ تومان
لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا بر پایه‌ عصاره های گیاهی فرموله شده است که نقش مؤثری در کنترل چربی پوست سر داشته و رشد و تکثیر باکتری‌ها را مهار می‌کند. 

شامپو ملایم فولیکا مناسب موهای حساس و شکننده

۶۹.۴۰۰ تومان
شامپو ملایم فولیکا مناسب موهای حساس و شکننده، سرشار از پرو ویتامین B5، عصاره سبوس برنج و روغن جوانه گندم می باشد که با محافظت از ساقه موها و افزایش مقاومت و استحکام آنها، آثار مخرب ناشی از اشعه ماورای بنفش و آلودگی های محیطی را بر موی سر خنثی می نماید.

شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا

۷۶.۰۰۰ تومان
شامپو موهای چرب فولیکا جهت مو و پوست سر چرب بر پایه کمپلکس ضد قارچ و کنترل کننده ترشح چربی پوست سر علاوه بر جذب چربی و تنظیم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبیعی پوست سر می گردد.

شامپو تقویت کننده مو فولیکا

۸۸.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده مو فولیکا محصولی با ترکیبات بسیار ویژه جهت تقویت ریشه و پیاز مو و جلوگیری از ریزش مو فرموله شده است.

شامپو حجم دهنده موهای نازک و کم حجم فولیکا

۳۸.۳۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موهای نازک و کم حجم فولیکا سبب استحکام تارهای مو و جلوگیری از شکنندگی آنها می شود و علاوه بر جلوگیری از خشکی و تخریب لایه خارجی موها، سبب تقویت کراتین مو، ضخیم تر شدن و افزایش حجم تارهای مو می گردد.

شامپو ضد زردی مو فولیکا

۱۲۳.۰۰۰ تومان
شامپو ضد زردی مو فولیکا ویژه موهای نقره‌‌ای، پلاتینه و بلوند یخی، فاقد سولفات بوده و علاوه بر خنثی کردن زیر توناژ نارنجی و زردی ناخواسته موی دکلره شده از موها محافظت می‌نماید.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)

۷۴.۵۸۰ تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)، با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند)

۷۴.۵۸۰ تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند) با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

شامپو تقویت کننده حاوی آرژنین فولیکا

۷۴.۹۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده حاوی آرژنین فولیکا به حفظ آب میان بافتی و درنتیجه استحکام مو کمک کرده و از مو در مقابل اشعه ماورا بنفش محافظت می‌نماید.

کرم ضد شوره سر فوليکا

۵۱.۰۰۰ تومان
کرم ضد شوره سر فوليکا دارای خواص ضد قارچ، ضد باكترى و ضد التهاب و ضد شوره بوده و توانایی مقابله و رفع کامل شوره های چرب و خشک شدید و مقاوم به درمان را دارد و از عود و بازگشت مجدد آنها جلوگیری می کند.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده فولیکا

۱۸.۳۰۰ تومان
شامپو موهای خشک و آسیب دیده فولیکا بر پایه کمپلکس تقویت کننده، مرطوب کننده و مواد نرم کننده فرموله شده است و باعث می شود موها درخشندگی، شادابی، نرمی و لطافت خود را بازیافته و به راحتی حالت گرفته و استحکام خود را باز یابد.