مشاهده همه 13 نتیجه

کرم مرطوب کننده لایت ژیل بوته مدل هیدراکتیو مناسب پوست مختلط تا چرب، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده لایت ژیل بوته مدل هیدراکتیو علاوه بر حفظ رطوبت پوست و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، سبب جذب چربی اضافی پوست شده و از ایجاد جوش در پوست های چرب جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده و مات کننده ژیل بوته مدل نت اکتیو مناسب پوست مختلط تا چرب، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و مات کننده ژیل بوته مدل نت اکتیو با دارا بودن ترکیبات موثر و با کنترل ترشح چربی پوست، علاوه بر درمان جوش و کاهش کومدون‌های سر سیاه مانع از براق شدن پوست نیز می‌شود.

ژل شستشوی پوست مختلط تا چرب ژیل بوته مدل نت اکتیو، 150 میلی لیتر

۴۱۹.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست مختلط تا چرب ژیل بوته مدل نت اکتیو با کنترل فلور میکروبی پوست و با استفاده از ترکیبات آنتی باکتریال، برای کنترل چربی پوست و پیشگیری از تشدید آکنه مناسب می باشد.

فلوئید ضدآکنه ژیل بوته مدل نت اکتیو، 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضدآکنه ژیل بوته مدل نت اکتیو با دارا بودن ترکیبات ضد جوش و آکنه و با تنظیم فعالیت غدد سباسه، موجب رفع جوش‌های التهابی، سر سیاه و سر سفید می‌شود.

کرم روشن کننده شب ژیل بوته مدل کلر اکتیو، حجم 40 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده شب ژیل بوته مدل کلر اکتیو با دارا بودن ترکیبات موثر به از بین بردن انواع لک های موجود بر روی صورت، شامل لک های هورمونی، بارداری، جای جوش، آفتاب سوختگی و لک های ناشی از افزایش سن کمک شایانی می کند.

کرم روشن کننده روز ژیل بوته مدل کلر اکتیو با SPF30، حجم 40 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده روز ژیل بوته مدل کلر اکتیو با داشتن ترکیبات موثر هم به عنوان یک کرم ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت نموده و هم موجب روشن شدن پوست می شود.

کرم ضدچروک و لیفتینگ روز ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 40 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ روز ژیل بوته مدل لیس اکتیو با دارا بودن ترکیبات طبیعی منحصر به فرد خود، علاوه بر اصلاح و بازگرداندن حجم از دست رفته هر قسمت از پوست، سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را نیز افزایش می‌دهد.

کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب ژیل بوته مدل هیدراکتیو SPF30 ، حجم 40 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب ژیل بوته مدل هیدراکتیو علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید به دلیل دارا بودن ترکیبات آبرسان، موجب طراوت و تازگی پوست نیز می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ژیل بوته مدل سل اکتیو SPF50

۷۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ژیل بوته SPF50 از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت نموده و پوششی نرم و سبک روی پوست ایجاد می کند.

کرم روشن کننده دورچشم ژیل بوته مدل کلراکتیو، 20 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده دورچشم ژیل بوته مدل کلراکتیو با فرمولاسیون منحصر به فرد خود تیرگی دور چشم را از بین برده و مانع از بروز لک و سیاهی در این ناحیه می‌شود.

کرم ضدچروک و لیفتینگ دور چشم ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 20 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ دور چشم ژیل بوته مدل لیس اکتیو موجب درمان چروک های اطراف چشم، لیفتینگ پلک بالای چشم، همچنین برطرف نمودن سیاهی و پف ناحیه دور چشم می شود.

کرم ضدچروک و لیفتینگ شب ژیل بوته مدل لیس اکتیو، 40 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضدچروک و لیفتینگ شب ژیل بوته مدل لیس اکتیو یکی از بهترین کرم های مخصوص شب است که شما می توانید با استفاده از آن طراوت پوست خود را حفظ کرده و به بازسازی و ترمیم آن کمک موثری نمایید.

پن پوست چرب و ضد جوش ژیل بوته

۱۱۹.۸۰۰ تومان
پن پوست چرب و ضد جوش ژیل بوته شوینده ایی ملایم است که از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و آنها را نیز درمان می کند.