مشاهده همه 10 نتیجه

شربت تیمکس ایران داروک و بهبود سرماخوردگی

۶۵.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس ایران داروک حاوی آویشن باغی می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت تیمکس پلاس ایران داروک، بهبود سرماخوردگی

۷۸.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک حاوی آویشن باغی و عسل می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت کاراوی میکسچر ایران داروک

۳۵.۰۰۰ تومان
شربت کاراوی میکسچر ایران داروک حاوی اسانس گیاهان نعناع, رازیانه و زیره سیاه می باشد که برای رفع کولیک در نوزادان، سوء هاضمه و دردهای ناشی از آن، نفخ و انواع اسپاسم های دستگاه گوارش در کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. 

شربت سناگراف ایران داروک + ساشه 5 گرم

۴۲.۰۰۰ تومان
شربت سناگراف ایران داروک + ساشه 5 گرم حاوی عصاره خشک برگ گیاه سنا می باشد و به عنوان یک مسهل جهت تخلیه کامل کولون قبل از جراحی، رادیوگرافی و کولونوسکوپی کاربرد دارد.

پودر موسیلیوم ایران داروک

۵۶.۰۰۰ تومان
پودر موسیلیوم ایران داروک حاوی پودر پوسته دانه اسفرزه یک مکمل کاملا گیاهی، ملین و کاهنده کلسترول می باشد که در درمان یبوست‌های مزمن، هموروئید، ترومبوز دردناک، شقاق یا آبسه پرینه‌ای، فتق دیافراگم، تنگی آنورکتال و سندروم روده تحریک پذیر مورد استفاده قرار می گیرد.

ساشه پسیلیوم ایران داروک

۵۶.۰۰۰ تومان
ساشه پسیلیوم ایران داروک حاوی دانه اسفرزه می باشد که جهت درمان یبوست های مزمن، اختلالات دفع و بواسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص هراکلس ایران داروک

۵۴.۰۰۰ تومان
قرص هراکلس ایران داروک حاوی جینسینگ آسیایی و برگهای جینکوبیلوبا می باشد که سبب افزایش قوای جسمی و جنسی می شود، سیستم ایمنی را تقویت کرده و طول دوران نقاهت را کاهش می دهد.

قرص ممورکس ایران داروک

۴۲.۰۰۰ تومان
قرص ممورکس ایران داروک موجب تقویت حافظه، افزایش تمرکز، پیشگیری از آلزایمر، کمک به گردش خون، رفع اختلالات عروق مانند سردرد و سرگیجه و محافظت از اعصاب می‌شود.

قرص پایین آورنده چربی خون آنتوم ایران داروک 100 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
قرص پایین آورنده چربی خون آنتوم با ترکیباتی شامل دانه و برگ شوید، برگ کاسنی، برگ شاه تره و لیمو عمانی  به میزان قابل توجهی میزان کلسترول و تری گلیسیرید را در بدن کاهش می‌دهد.

قرص د – رگلیس ایران داروک

۵۰.۰۰۰ تومان
قرص د - رگلیس ایران داروک حاوی عصاره ریشه گیاه شیرین بیان می باشد که از قدیم برای درمان زخم و بیماری های معده کاربرد داشته است.