نمایش 1–24 از 33 نتیجه

شامپو ضدشوره و ضدقارچ اطفال ایروکس، 200 میلی‌ لیتر

۵۸.۹۰۰ تومان
شامپو ضدشوره و ضدقارچ اطفال ایروکس با دارا بودن ترکیبات موثر و عصاره های گیاهی در رفع پوسته‌ ریزی و شوره سر نوزادان بسیار موثر بوده و دارای خواص ضد التهاب و التیام ‌دهنده نیز می باشد.

کرم مرطوب کننده بچه ایروکس

۸۹.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده بچه ایروکس با دارا بودن ترکیبات مؤثر موجب رطوبت رسانی و شادابی پوست شده و در مواردی مانند خشکی گونه و دست کودک، لطافت و نرمی را به آن بازگرداند.

کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس

۷۲.۰۰۰ تومان
کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس به عنوان یک محصول فوق العاده از حساسیت و ادرار سوختگی پای کودکان جلوگیری می نماید.

کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس

۳۹.۴۰۰ تومان
کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس جهت کاهش علائم ناشی از بیماری های پوستی بسیار مؤثر بوده و التهاب، خشکی و خارش پوست را کاهش می دهد.

کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال

۶۲.۸۰۰ تومان
کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال موجب افزایش توان حفظ رطوبت در لایه شاخی پوست گردیده و تبخیر آب از سطح پوست را کاهش می دهند.

لوسیون بدن بچه ایروکس

۸۲.۱۰۰ تومان
لوسیون بدن بچه ایروکس دارای مرطوب کننده های طبیعی و عصاره های ضد التهاب و التیام بخش گیاهی می باشد که طراوت و شادابی را برای پوست حساس کودکان به ارمغان می آورد.

شامپو بچه ایروکس

۵۵.۵۰۰ تومان
شامپو بچه ایروکس با رایحه ای ملایم، حاوی ویتامین E، B5 و روغن جوجوبا می باشد که باعث لطافت موها و جلوگیری از التهاب پوست سر کودک می شود.

شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

۶۷.۳۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی بچه ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس از تحریک پوست جلوگیری نموده و پس از شستشو لایه نازکی از کرم  بر روی پوست کودک باقی می گذارد.

شامپو بچه سوئیت اسلیپ ایروکس

۶۴.۸۰۰ تومان
شامپو بچه سوئیت اسلیپ ایروکس شوینده‌ای ملایم برای مو و پوست سر کودک می باشد که مخاط چشم را تحریک نمی‌کند و چشم اطفال را نمی‌سوزاند.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

۹۱.۴۰۰ تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

سرم موی کافئین پلاس ایروکس

۱۰۰.۹۰۰ تومان
سرم موی کافئین پلاس ایروکس با دارا بودن ترکیباتی همچون کافئین و دیگر عصاره‌ها و روغن‌های گیاهی، پیش ساز ویتامین B5 و ویتامین E مناسب ریزش مو با الگوی مردانه و زنانه بوده و با تحریک فولیکول‌های مو و مهار DHA و افزایش خون سبب کاهش ریزش و تقویت رویش موها می‌شود.

شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس

۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس جهت کنترل ریزش موهای چرب تا نرمال فرموله شده است که با دارا بودن عصاره گزنه سبب افزایش گردش خون محیطی و تحریک رویش مو شده و همچنین چربی پوست سر و مو را کنترل و کاهش می دهد.

شامپو بدن کرمی ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

۶۶.۷۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی ایروکس با دارا بودن عصاره آلوئه ورا و مرطوب کننده های طبیعی، رطوبت، نرمی و لطافت پوست را افزایش داده و التیام بخش و ضد التهاب مناسبی برای پوست می باشد.

شامپو بیوتین پلاس ایروکس

۶۸.۵۵۰ تومان
شامپو بیوتین پلاس ایروکس سبب بهبود کراتین سازی، افزایش ضخامت ساقه و استحکام ریشه مو شده و برای افرادی که دارای ریزش مو سکه ای هستند و همچنین افرادی که پوسته شدن پوست سر را تجربه می‌کنند، بسیار مناسب است.

شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم

۷۱.۷۷۰ تومان
شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم حاوی ترکیباتی همچون گزنه و بید کانادایی، پیش ساز ویتامین B5 و همچنین کلیمبازول، سیکلو پیروکس و اسید سالیسیلیک می باشد که برای درمان شوره های چرب و مقاوم فرموله شده است.

شامپو بدن ضد قارچ ایروکس

۹۶.۸۰۰ تومان
شامپو بدن ضد قارچ ایروکس دارای خواص ضد التهاب، التیام بخش، مرطوب کننده و نرم کننده بوده که موجب بهبود خارش، سوزش و خشکی پوست می گردد.

شامپو سبوس برنج ایروکس مناسب موهای خشک و رنگ شده

۴۴.۱۰۰ تومان
شامپو سبوس برنج ایروکس با داشتن عصاره کامل برنج، پروپیلن گلایکول، گلیسیرین و شوینده آمونیوم لورت سولفات، موجب درخشندگی و نرمی مو شده، به مو حالت بخشیده و نقش ارزنده ای در لطافت و شادابی موهای خشک و رنگ شده دارد.

شامپو کافئین پلاس ایروکس

۱۱۰.۷۰۰ تومان
شامپو کافئین پلاس ایروکس با افزایش گردش محیطی خون در کف سر موجب تغذیه فولیکول‌های مو شده و از ریزش موهای ضعیف جلوگیری کرده و همچنین موجب افزایش رشد مو می‌شود.

شامپو ضد شوره ایروکس

۷۳.۴۰۰ تومان
شامپو ضد شوره ایروکس با استفاده از ترکیب ضد شوره اکتوپیروکس که جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره می باشد، خارش و شوره سر را درمان می کند.

بالم لب کودک ایروکس

۴۲.۸۵۰ تومان
بالم لب کودک ایروکس خشکی لب های کودک را به خوبی برطرف نموده و باعث ترمیم ترک های لب می شود.

کرم ویتامینه A+D ایروکس

۱۴.۹۶۰ تومان
کرم ویتامینه A+D ایروکس با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی و ویتامین‌های A و D موجب آبرسانی پوست شده و نرمی و لطافت را به پوست هدیه می دهد.

نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس

۳۶.۰۰۰ تومان
نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس، با داشتن عصاره‌های گیاهی در فرمولاسیون خود، باعث نرمی و لطافت مو شده، به موها حالت می‌دهد و حتی باعث ترمیم موهای آسیب‌دیده می‌شود.

سرم فریز ریلیز ایروکس

۹۹.۰۰۰ تومان
سرم فریز ریلیز ایروکس حاوی روغن جوجوبا، آرگان و تخم کتان می باشد که از گره خوردن، وز شدن و خشکی مو جلوگیری می کند.

سرم موی زینک پلاس ایروکس

۵۴.۵۰۰ تومان
سرم موی زینک پلاس ایروکس با بهره مندی از زینک پلاس و عصاره های گیاهی سبب کاهش ترشح سبوم، تسکین التهابات و تحریکات پوست سر، کنترل شوره سر و پوسته ریزی می‌شود.