مشاهده همه 10 نتیجه

شامپو تقویت کننده بیوتین و کلاژن موی چرب ژاک آندرل پاریس 200 میلی لیتر

۴۷۵.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده بیوتین و کلاژن موی چرب ژاک آندرل پاریس علاوه بر پاکسازی موهای شما از هرگونه آلودگی، باعث تقویت فولیکول مو شده و از ریزش موها جلوگیری می کند. شامپو تقویت کننده موی چرب ژاک آندرل مو و پوست سر را مرطوب کرده و از موها محافظت می کند و موهایی نرم، لطیف و زیبا را به شما هدیه می دهد.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل 200 میلی لیتر

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل به ترمیم لایه بیرونی ساختار مو (کوتیکول) کمک نموده و از کم رنگ شدن رنگ مو در اثر شستشوی روزانه جلوگیری می نماید.

تونیک تقویت کننده موی بانوان ژاک آندرل، 60 میلی لیتر

۵۸۱.۷۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده موی بانوان ژاک آندرل با افزایش گردش خون، اکسیژن رسانی، جلوگیری از نازک شدن موها و کنترل چربی پوست سر، علاوه بر خاصیت ضد قارچی موجب افزایش سلامت فولیکول‌های پوستی و تعداد و میزان رشد آنها شده و زیبایی هر چه بیشتر موها را به دنبال خواهد داشت.

کرم دور چشم ژاک آندرل پاریس مدل لوک اکتیو ۱۵ میلی لیتر

۶۲۸.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم ژاک آندرل پاریس مدل لوک اکتیو چین و چروک و خطوط ریز دور چشم را از بین می برد و حلقه های تیره دور چشم را کمرنگ می کند.

کرم ضد لک و روشن کننده ژاک آندرل پاریس مدل وایت اکتیو 30 میلی لیتر

۶۸۷.۰۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده ژاک آندرل پاریس با دارا بودن فرمولاسیون نوآورانه، لک‌های پوست را محو نموده و احتمال پدیدار شدن لکه‌های جدید را نیز کاهش می‌دهد. همچنین این محصول پوست شما را مرطوب ساخته و روشنی آن را حفظ می‌کند.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو آقایان ژاک آندرل پاریس

۶۲۸.۰۰۰ تومان

شاخصه های تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو آقایان ژاک آندرل پاریس :

  • کمک به درمان انواع ریزش موی سر، ریش و سبیل.
  • تحریک فولیکول مو و رویش مجدد موها.
  • افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی.
  • کنترل کننده ریزش مو الگوی مردانه.
  • سرشار از ویتامین B6 .C, B9,
  • کنترل کننده چربی پوست سر.
  • ضد قارچ.

شامپو مناسب موهای کاشته شده ژاک آندرل پاریس

۶۸۸.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای کاشته شده ژاک آندرل پاریس با بهره مندی از فرمولاسیون خاص خود، به تسریع رشد موهای کاشته شده کمک نموده و ریشه مو را تقویت می‌نماید.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو ضدریزش مو چرب ژاک آندرل پاریس 200 میلی لیتر

۳۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش مو چرب ژاک آندرل پاریس با دارا بودن فرمولاسیون فوق العاده از عوامل احتمالی ریزش موی سر، مانند عفونت های قارچی، باکتریایی، چربی و تورم جلوگیری نموده و موجب استحکام ریشه مو و رشد مجدد موها می‌گردد.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده ژاک آندرل پاریس

۱۸۳.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده ژاک آندرل پاریس با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و ویتامین E علاوه بر ایجاد لطافت و نرمی برای موهای خشک، به ترمیم موهای آسیب دیده نیز می‌پردازد.