مشاهده همه 11 نتیجه

صابون تی سی سی کاپوس، ۱۰۰ گرم

۸۹.۰۰۰ تومان
صابون تی سی سی کاپوس با دارا بودن گلیسیرین و تری کلوکربان %۱ علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال قوی با خاصیت رطوبت رسانی قوی که دارد موجب برطرف شدن خشکی پوست نیز می شود.

صابون ویتامین E کاپوس

۷۹.۰۰۰ تومان
صابون ویتامین E کاپوس با افزایش سطح کلاژن سازی پوست خاصیت ارتجاعی آن را افزایش داده و مانع از بروز چین و چروک های پوست می گردد.

صابون آلوئه ورا کاپوس مناسب پوست های خشک و آسیب دیده

۷۹.۰۰۰ تومان
صابون آلوئه ورا کاپوس مناسب پوست های خشک و آسیب دیده با افزایش قدرت جذب رطوبت پوست، به انعطاف بیشتر پوست کمک نموده و مانع از پیری پوست و بروز چین و چروک می گردد.

صابون جوانه گندم کاپوس مناسب پوست های چرب و مختلط

۷۹.۰۰۰ تومان
صابون جوانه گندم کاپوس مناسب پوست های چرب و مختلط با دارا بودن ترکیبات مؤثر، چربی اضافی پوست را کاهش داده و به از بین رفتن لکه های بر جای مانده از جوش های صورت کمک می نماید.

صابون پروتکشن کاپوس اصل مناسب پوست های چرب و مختلط

۱۰۵.۵۰۰ تومان
صابون پروتکشن کاپوس مناسب پوست های چرب و مختلط، از طریق متعادل سازی چربی اضافی پوست، جوش هایی که در اثر تجمع چربی اضافی پوست تشکیل شده اند را درمان می کند.

صابون داکتر کاپوس اصل

۱۷۳.۵۰۰ تومان
صابون داکتر کاپوس با دارا بودن مقدار مناسبی کرم در ترکیبات خود از خشک شدن پوست و ایجاد آکنه جلوگیری نموده و رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین می‌نماید.

صابون گلیسیرینه شفاف کاپوس

۶۹.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه شفاف کاپوس با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده قوی پوست را آبرسانی نموده و از خشک شدن پوست صورت و بدن جلوگیری می کند.

صابون کرم دار ۲۵% کاپوس مناسب پوست های خشک و حساس

۶۹.۰۰۰ تومان
صابون کرم دار ۲۵% کاپوس مناسب پوست های خشک و حساس با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده، خشکی پوست را به خوبی برطرف نموده و از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.

صابون لایه بردار لوفا کاپوس

۸۴.۰۰۰ تومان
صابون لایه بردار لوفا کاپوس با دارا بودن ترکیبات مؤثر سلول های مرده را از سطح پوست جدا کرده و بدون ایجاد التهاب و سوزش موجب شفافیت و روشنی پوست می گردد.

صابون اوره داکتر کاپوس

۱۲۰.۰۰۰ تومان
صابون اوره داکتر کاپوس با دارا بودن گلیسرین، اوره 3% و 1% دکسپانتول و با خاصیت رطوبت رسانی قوی برای پوست های خشک و حساس بسیار مناسب است.

صابون بچه کاپوس

۵۴.۰۰۰ تومان
صابون بچه کاپوس با دارا بودن روغن آووکادو موجب تقویت و نرم کنندگی پوست کودک شده و شادابی و لطافت را به پوست نوزادان و کودکان هدیه می دهد.