مشاهده همه 5 نتیجه

کرم مرطوب کننده صورت و بدن کودک لابورن 50 میلی لیتر

۶۸.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و بدن کودک لابورن حاوی ویتامین های طبیعی مورد نیاز پوست است که پوست کودکان را از خشک شدن محافظت می نماید.  کرم مرطوب کننده کودک لابورن فاقد پارابن و الکل است و موجب ترمیم کنندگی و حفظ لطافت پوست کودک می شود.

کرم سوختگی پای کودک لابورن 50 میلی لیتر

۶۸.۰۰۰ تومان
کرم سوختگی پای کودک لابورن حاوی ترکیبات طبیعی مانند روغن زیتون و روغن کالاندولا است که از قرمزی پوست کودک و بروز ادرار سوختگی جلوگیری می‌کند. کرم سوختگی بچه لابورن، علاوه بر جلوگیری از ادرار سوختگی و قرمزی پوست، رطوبت پوست را تأمین نموده و باعث می‌شود کودک شما پوستی نرم و لطیف داشته باشد.

ژل بهداشتی بانوان لابورن 150 میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان لابورن، با دارا بودن ترکیباتی موثر مانند عصاره آلوئه ورا و عصاره همیشه بهار، یک آرام بخش، ضد التهاب و کاهش دهنده خارش و سوزش برای ناحیه تناسلی بانوان است.

شامپو ملایم موی سر کودک لابورن 300 میلی لیتر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم موی سر کودک لابورن علاوه بر شستشوی موی کودک، التهاب ناشی از درماتیت سبوره را از بین برده و تسکین دهنده پوست سر کودکان است.

شامپو بدن کودک لابورن 300 میلی لیتر

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک لابورن با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست و بدون سوزش پوست یکی از ایمن ترین شامپوهای بدن کوذک بشمار می رود. که با دارا بودن سورفاکتان های جدید و ترکیبات رطوبت رسان، مرطوب کننده و ضد التهاب با کیفیت بسیار بالایی می باشد.