مشاهده همه 10 نتیجه

کرم ترمیم کننده پوست ماهتو 100 میلی لیتر

۳۸۹.۷۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست ماهتو برای ترمیم بافت اسیب دیده پوست، جراحت ها بخیه، خراشیدگی و بریدگی ها و از بین بردن جای زخم و آثار جراحی فرموله شده است. کرم ترمیم کننده پوست حاوی کلاژن و زینک گلوکونات ماهتو  به راحتی جذب پوست شده و از ایجاد خشکی در پوست جلوگیری می‌کند و پوستی لطیف و شاداب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شامپو جوانه گندم ماهتو 250 میلی لیتر

۱۶۲.۹۰۰ تومان
شامپو جوانه گندم ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک کرده و موجب کاهش خشکی موها می شود. شامپو جوانه گندم ماهتو حاوی روغن آرگان است که سبب تقویت و تغذیه کننده موهای آسیب دیده می‌شود.

شامپو رزماری مناسب موهای خشک ماهتو 250 میلی لیتر

۱۰۹.۸۰۰ تومان
شامپو رزماری مناسب موهای خشک ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک می کند.شامپو رزماری ماهتو با حفظ رطوبت طبیعی موها به کاهش خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند.

شامپو ضد شوره موي خشك ماهتو 250 میلی لیتر

۱۷۸.۹۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موي خشك ماهتو شوره های سر و پوسته پکف سر را درمان می کند. شامپو ضد شوره کلیمبازول ماهتو مخصوص موهای خشک دارای فرمولاسیونی ضد قارچ است و عفونت های قارچی پوست سر را درمان می کنذ و سبب می شود که پوست کف سر بهبود پیدا کند.

شامپو ضد شوره موی چرب ماهتو 250 میلی لیتر

۱۷۸.۹۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی چرب ماهتو به طور ویژه برای کنترل شوره و مدیریت چربی اضافی پوست سر فرموله شده است. شامپو ضد شوره ماهتو مناسب موی چرب با دارا بودن ترکیبات موثر، به کاهش شوره و چربی پوست سر کمک می‌کند.

شامپو كافئين ماهتو 250 میلی لیتر

۲۱۹.۹۰۰ تومان
شامپو كافئين ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک کرده و در کاهش خشکی موها موثر است شامپو كافئين ماهتو دارای ویتامین E است که استفاده مرتب از آن سبب تقویت و پرپشت شدن موها می‌شود.

شامپو کراتین و بیوتین ماهتو 250 میلی لیتر

۱۶۰.۹۰۰ تومان
شامپو کراتین و بیوتین ماهتو به بازسازی و تقویت ساختار موهای آسیب‌دیده پرداخته و موها را نرم‌تر و لطیف‌تر می‌سازند. همچنین شامپو کراتین و بیوتین ماهتو دارای ترکیبات مفیدی است که به تقویت و بهبود سلامت موها کمک کنند.

شامپو سبوس برنج ماهتو 250 میلی لیتر

۱۲۷.۸۰۰ تومان
شامپو سبوس برنج ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک کرده و در رفع خشکی ‌موها نیز موثر است. وجود عصاره سبوس برنج در ترکیبات شامپو سبوس برنج ماهتو موجب تغذیه و تقویت موها می شود.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۳۶.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو برای مرطوب کردن و نرم کردن پوست خشک و آسیب‌دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو با دارا بودن اوسرین و اوره در حفظ رطوبت و بهبود بافت پوست موثر می‌باشند.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۴۷.۹۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو مرطوب کننده و نرم کننده پوست خشک و آسیب دیده است. استفاده از کرم اوسرین و اوره 10% ماهتو به صورت منظم می‌تواند به بهبود وضعیت پوست خشک و خشن کمک کند، التهاب و خارش را کاهش دهد و پوست را نرم و لطیف کند.