مشاهده همه 6 نتیجه

کرم ترمیم کننده شقاق سینه ماتیلدا 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده شقاق سینه ماتیلدا سبب پیشگیری و التیام سوزش، درد و یا ترک سینه در زمان شیردهی و ترمیم و بازسازی پوست مادر می‌شود. کرم شقاق ماتیلدا تسکین دهنده و ترمیم کننده نوک سینه مادر در هنگام شیردهی است .

بالم لب کودک ماتیلدا 15 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
بالم لب کودک ماتیلدا جهت مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی پوست لب کودکان تولید شده است که موجب محافظت روزانه از لب‌های کودک می‌شود.

لوسیون رولی ضد آفتاب کودک ماتیلدا SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۵۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون رولی ضد آفتاب کودک ماتیلدا با SPF50 از پوست کودک در برابر اشعه مضر UVA و UVB به خوبی محافظت کرده و پوست کودک را نرم و لطیف می‌کند. بافت ضد آفتاب رولی کودک ماتیلدا غیر چرب بوده و به آسانی روی پوست کودک پخش می‌شود.

کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا

۲۵۹.۸۰۰ تومان۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا، یک مرطوب کننده ی قوی برای صورت و بدن کودک است که علائم سوزش و خارش را التیام می بخشد و باعث آبرسانی عمیق پوست کودک می شود. همچنین خشکی و التهاب پوست را نیر کاهش می دهد.

شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا 200 میلی لیتر

۴.۹۹۸.۰۰۰ تومان
شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست کودک به حساب می آید که دارای فرمولاسیون هیپوآلرژنیک بوده و ضد حساسیت است. 

کرم رفع پوسته و چربی کف سر کودک ماتیلدا 50 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم رفع پوسته و چربی کف سر کودک ماتیلدا با فرمولاسیون ویژه خود به رفع و درمان پوسته و شوره سر کودک کمک نموده و موجب نرم شدن پوست سر شده و از عفونت پوست سر کودک جلوگیری می کند.