مشاهده همه 8 نتیجه

شیردوش مایا

۶۰.۸۰۰ تومان
شیردوش مایا متناسب با انواع سینه ها، برای دوشیدن شیر اضافی سینه مادر و تسکین آن در زمان عدم آمادگی کودک برای تغذیه و یا ذخیره سازی شیر به دلیل دور بودن کودک از مادر مورد استفاده قرار می گیرد.

قیچی ناخن گیر نوزادی مایا مناسب برای بدو تولد

۱۸.۵۰۰ تومان
دسته های قیچی ناخن گیر مایا به گونه ای طراحی شده است که امکان تسلط مادر را بر انگشتان نوزاد و کودک افزایش می دهد.

ناخن گیر نوزادی مایا

۴۰.۰۰۰ تومان
شرکت مایا برای راحتی حال مادران اقدام به ساخت ناخن گیر نوزادی مایا با ساختار دست کودکان کرده است.

دندان گیر آبدار جغجغه ایی مایا

۳۰.۷۰۰ تومان
دندان گیر آبدار جغجغه ای مایا علاوه بر آرام کردن درد لثه شیرخوار در زمان رویش دندان ها، باعث سرگرم شدن و آشنا شدن او با دنیای رنگ ها نیزمی شود.

پستانک ارتودنسی مایا سایز 0تا 6 ماه

۴۶.۷۰۰ تومان
پستانک ارتودنسی مایا با طراحی ویژه ایی که دارد به فرایند رشد طبیعی دهان و دندان کودک کمک می کند.

شیشه شیر مایا 150 میلی لیتر

۱۵.۰۰۰ تومان
شیشه شیر مایا 150 میلی لیتر برای کودکان 6 تا 12ماه مورد استفاده قرار می گیرد.جنس این محصول از پلی کربنات است که سبک بوده و با وجود داشتن دسته ارگونومیک به راحتی کودک می تواند آنرا در دست بگیرد.

شیشه شیر پیرکس مایا 150 میلی لیتر

۱۴۳.۵۰۰ تومان
امروزه شیشه شیرهای پیرکس یکی ازایمن ترین و مناسب ترین شیشه شیرها برای نوزاد تازه متولد شناخته شده است. سر شیشه شیرهای مایا 100 درصد سیلیکون خالص و بهداشتی تولید شده و نرمی و انعطاف پذیری این سر شیشه ها احساس شادابی و تغذیه طبیعی با سینه مادر را به نوزاد القا می کند.

شیشه شیر پیرکس مایا 40 میلی لیتر

۱۵.۰۰۰ تومان
امروزه شیشه شیرهای پیرکس یکی از ایمن ترین و مناسب ترین شیشه شیرها برای نوزاد تازه متولد شناخته شده است. سر شیشه شیرهای مایا 100 درصد سیلیکون خالص و بهداشتی تولید شده و نرمی و انعطاف پذیری این سر شیشه ها احساس شادابی و تغذیه طبیعی با سینه مادر را به نوزاد القا می کند.