مشاهده همه 6 نتیجه

ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک با دارا بودن طیف وسیعی از ترکیبات مغذی و با رطوبت رسانی خوبی که دارد به کاهش چروکهای ریز و سطحی پوست، رفع خشکی و درمان اگزما و مستحکم سازی پوست کمک شایانی می کند.

ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک، جهت رفع و جلوگیری از ایجاد لک و نقاط تیره پوستی، بر طرف نمودن خطوط ریز و سطحی صورت، ایجاد شفافیت، درخشندگی و جوانسازی پوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک 10 عدد ویال

۸۰۵.۵۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک با استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها و اکتیو‌ها، مانند یک اسفنج عمل کرده، آب را جذب و به مدت طولانی در پوست نگه می‌دارد، که این امر به نفوذ عمقی، پر کنندگی خطوط پوست و رفع افتادگی‌های صورت دراثر افزایش سن کمک می‌کند.

سرم دورچشم میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم دورچشم میریک با عمکرد چند منظوره ضد چروک، ضد پف و ورم اطراف چشم، بهبود تیرگی و کبودی دور چشم از پوست اطراف چشم محافظت می کند.

ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک با افزایش الاستیسیته پوست هر نوع چین و چروک و افتادگی را برطرف نموده به طوری که از عمق چروک ها می کاهد و به این صورت موجب جوانسازی پوست می شود.

سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی، انرژی‌بخشی، محافظت در برابر رادیکال‌های آزاد، ضد چروک، ترمیم‌کنندگی و بازسازی ساختار پوست می باشد که برای انواع پوست مناسب است.