مشاهده همه 21 نتیجه

کرم روشن کننده مدیلن ۵۰ میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده مدیلن با دارا یودن ترکیباتی همچون اکتادسن دی اوئیک اسید و الفا هیدروکسی اسید و با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، موجب جوانسازی و زیبایی پوست می شود. همچنین این محصول کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد و چروک های پوستی را کاهش می دهد.

لوسیون بدن مدیلن مناسب انواع پوست، ۱۵۰ میلی لیتر

۱۱۰.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن مدیلن مناسب انواع پوست با دارا بودن ترکیبات موثر از پوست در برابر خشکی و از دست دادن آب پوست محافظت می نماید.

کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن، 50 میلی لیتر

۲۰۲.۰۰۰ تومان
کرم لایه بردار %AHA 15 مدیلن با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری، ضد لک و روشن کنندگی دارد و همه ی افراد با پوست‌های مختلف می‌توانند جهت لایه برداری از آن استفاده نمایند.

کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50

۱۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50 محافظت بالایی از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید دارد.

پن درماتولوژیک پوست خشک مدیلن

۱۱۴.۰۰۰ تومان
پن درماتولوژیک پوست خشک مدیلن با افزایش رطوبت پوست، حساسیت های پوستی را کاهش داده و موجب افزایش نرمی و طراوت پوست می گردد.

پاک کننده غیر صابونی پوست چرب مدیلن

۷۵.۰۰۰ تومان
پاک کننده غیر صابونی پوست چرب مدیلن چربی پوست را در حالت متعادل نگه داشته و باعث حفظ رطوبت و شادابی پوست می گردد.

صابون کرم دار مدیلن

۹۵.۰۰۰ تومان
صابون کرم دار مدیلن با دارا بودن ۳۰ درصد کرم مرطوب کننده، بدون ایجاد خشکی، پوست را پاکیزه و تمیز می‌کند و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون روشن کننده مدیلن

۷۷.۰۰۰ تومان
صابون روشن کننده مدیلن به برطرف شدن لک های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی، مشکلات کبدی و انواع کک و مک کمک شایانی می کند.

ضد آفتاب کرم پودری پوست های حساس و چرب مدیسان SPF40

۲۷۰.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری پوست های حساس و چرب مدیسان SPF40 با داشتن فیلترهای فیزیکی و شیمیایی در مقابل اشعه های UVA و UVB از پوست محافظت می نماید.

کرم ضد آفتاب مدیسان مناسب آقایان SPF60

۱۷۲.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب مدیسان مناسب آقایان SPF60 از پوست آقایان در برابر تمام طول موج‌های ماورا بنفش و مادون قرمز در زمانی طولانی تر محافظت می کند.

کرم کاهش دهنده سیاهی دور چشم هالوکسیل مدیلن

۲۲۷.۰۰۰ تومان
کرم کاهش دهنده سیاهی دور چشم هالوکسیل مدیلن محصولی منحصر به فرد جهت کاهش کبودی دور چشم، تأمین رطوبت و سفت کننده بافت پوست دور چشم مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

۲۲۷.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن چروک های سطحی پوست را برطرف نموده، خطوط سطحی پوست را از بین می برد و از عمیق شدن همان خطوط که بعد ها به چروک‌ تبدیل می‌ شوند جلوگیری می‌ کند.

کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن

۱۰۸.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن با دارا بودن آمونیوم لاکتات 12 % از ضخیم شدن لایه بیرونی پوست ممانعت نموده و در بهبود خشکی های شدید، اگزما، پوسته پوسته شدن، خارش و قرمزی های ناشی از التهابات پوستی بسیار مفید می باشد.

فوم شستشو و آبرسان مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط

۱۶۷.۰۰۰ تومان
فوم شستشو صورت و بدن مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط با ترکیبات آبرسانی که دارد سبب ایجاد حس طراوت و شادابی پوست می‌شود، چربی پوست را کنترل می‌کند و از ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن (فاقد چربی)، مخصوص پوست های معمولی و چرب، SPF60

۱۲۰.۷۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن با دارا بودن ویتامین های E و C، باعث خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد شده و از ایجاد چروک در پوست جلوگیری می کند.

کرم ترمیم کننده اولترا مدیلن مناسب پوست های آسیب دیده

۱۸۲.۰۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده اولترا مدیلن با فرمولی جدید و اثر بخشی بالا در بهبود زخم ها و کاهش اسکار انواع زخم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ویتامین C روشن کننده و مرطوب کننده مدیلن

۲۳۱.۲۰۰ تومان
کرم ویتامین C روشن کننده و مرطوب کننده مدیلن علاوه بر حفظ رطوبت پوست و رفع تیرگی و لک‎های پوستی، سبب جوان سازی و رفع چین و چروک پوست نیز می‌شود.

کرم ضد آفتاب کودک مدیسان SPF40 مناسب پوست حساس

۱۵۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب کودک مدیسان با SPF40 حاوی فیترهای فیزیکی است که به زبان ساده اشعه‌های مضر خورشید را دفع می‌کند و از طرفی هم حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند.

سرم حاوی ویتامین C روشن کننده و کاهش دهنده چروک مدیلن

۳۴۷.۰۰۰ تومان
سرم حاوی ویتامین C روشن کننده و کاهش دهنده چروک مدیلن به افزایش کلاژن سازی پوست کمک نموده و موجب جوانی و شادابی پوست شده و از بروز چین و چروک جلوگیری می‌کند.

کرم لایه بردار AHA10% مدیلن مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتر

۱۸۳.۰۰۰ تومان
کرم لایه بردار AHA مدیلن حاوی 10% آلفا هیدروکسی اسید می باشد که به صورت کمپلکسی از چند میوه، ساختمان پوست را شفاف و ظریف کرده و فرایند لایه برداری از اپیدرم را انجام می دهد.

کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن SPF50

۵۵.۲۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن SPF50 یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی با پوست خشک و معمولی می باشد که علاوه بر حفاظت کامل پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش، پوست را مرطوب نموده و در برابر آب و تعریق نیز مقاوم است.