مشاهده همه 8 نتیجه

ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس بدون آبکشی، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس با دارا بودن ویتامین های خانواده B ، موجب حجم دهندگی کاملاً مناسب موهای خشک و آْسیب دیده می شود و غشای سلولی این گونه تارهای مو را ترمیم می کند.

ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس حاوی روغن آرگان، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس با دارا بودن روغن آرگان علاوه بر آبرسانی عمیق موها، آنها را تقویت و ترمیم نموده، خشکی و وز مو را برطرف می سازد و باعث ایجاد طراوت و درخشندگی موها می شود.

کرم دست و صورت روغن جوجوبا و اسانس خیار ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت روغن جوجوبا و اسانس خیار ماسینکس به عنوان یک آبرسان قوی، تغذیه کننده و مرطوب کننده پوست موجب نرمی و لطافت پوست شده و از خشکی، التهاب و ترک خوردگی آن جلوگیری می نماید.

کرم دست و صورت موم عسل و اسانس بلوبری ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت موم عسل و اسانس بلوبری ماسینکس یک محصول ویژه جهت آبرسانی، تغذیه و رطوبت رسانی انواع پوست می باشد.

کرم دست و صورت روغن زیتون و اسانس آووکادو ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت روغن زیتون و اسانس آووکادو ماسینکس با دارا بودن ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان‌ها، موجب آبرسانی، تغذیه و رطوبت رسانی پوست شده و حس لطافت، نرمی و شادابی را به پوست می بخشد.

کرم دست و صورت جوانه گندم و اسانس آلوئه ورا ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت جوانه گندم و اسانس آلوئه ورا ماسینکس با خاصیت آبرسانی، تغذیه و رطوبت رسانی قوی که دارد موجب لطافت، نرمی و جوانسازی پوست می شود.

کرم دست و صورت پوست های خشک و حساس ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت پوست های خشک و حساس ماسینکس دارای روغن نارگیل و هسته انگور می باشد که با آبرسانی، تغذیه و رطوبت رسانی قوی؛ موجب لطافت، نرمی و جوانسازی پوست می شود.

کرم دست و صورت پوست های خیلی خشک ماسینکس

۶۳.۳۰۰ تومان
کرم دست و صورت پوست های خیلی خشک ماسینکس سرشار از عصاره روغن آرگان و اسانس بادام می باشد که با دارا بودن خاصیت آبرسانی  قوی، سبب تغذیه لایه های زیرین پوست شده و از خشکی و التهاب پوست جلوگیری می کند.