نمایش 1–24 از 27 نتیجه

کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس تولید شده در مجهزترین لابراتوار ها یک کاندوم تاخیری، میوه ای، خاردار و حلقوی است که از زمره محصولات بهداشتی پر طرفدار محسوب میشود.

کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس با تحریک زنان و با ایجاد تاخیر انزال در مردان، باعث همزمان شدن ارگاسم زن و مرد می شود و به همین سبب باعث بالا رفتن لذت جنسی در بین زوجین می شود.

کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس،10عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس با قابلیت ایجاد خنکی بر روی پوست و تاخیر مطلوب و عالی، برای مردان دارای انزال زودرس مناسب می باشد.

کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red Cactus

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red Cactus به گونه ایی طراحی شده که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می گردد و با داشتن عصاره انار برای انقباض ماهیچه‌های واژن، لذت جنسی را در زن و مرد افزایش می دهد.

کاندوم هپی لیدی کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم هپی لیدی کدکس با دارا بودن ژل انار و با ایجاد احساس گرما در اندام تناسلی، حس خوبی را در طول رابطه جنسی به وجود می آورد.

کاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکس حاوی لیدوکایین برای افزایش تاخیر در انزال مردان است که می تواند کیفیت رابطه جنسی را بالا ببرد و به همزمانی ارگاسم در مرد و زن کمک کند.

کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر، 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر (Warm Challenger 5 in 1) با ویژگی 5 منظوره، حاوی لوبریکانت LA، روان کننده، خاردار و حلقوی برای تحریک بیشتر با حس گرما، ژل انار برای خاصیت تنگ کنندگی و تاخیر در انزال از طریق ماده اثر بخش است.

کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس دارای رینگ ویژه ای است که با روش اسکوئیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکوئیزینگ در تحقیقات برای تاخیر شناخته شده و فاقد هر گونه عوارض جانبی می باشد.

کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part بسته 3 عددی

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part با دارا بودن بنزوکایین انزال مردان را به تاخیر انداخته و لذت ارگاسم بانوان را چندین برابر خواهد کرد.

کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس 3 عدد

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس، با دارا بودن ژل لوبریکنت LA محصولی است مناسب برای خانم هایی است که ترجیح می‌دهند از کاندوم با روان‌کننده نسبتاً زیاد برای کنترل و کاهش درد مقاربت استفاده نمایند.

کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر 3 عدد

۱۸.۰۰۰ تومان
کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر یک محصول چند منظوره از جنس لاتکس طبیعی و مرغوب ترین مواد ساخته شده است.

کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری که به کاندوم فوق نازک نیز معروف است از جمله مقاوم ترین و نازکترین کاندوم های جهان به شمار می رود و مناسب برای زوجینی است که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند.

کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس طبیعی و آغشته به مواد روان کننده سبب افزایش میل جنسی بین زوجین طراحی شده است.

کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس علاوه بر پوشش بسیار نازک خاصیت روان کنندگی بالایی داشته و موجب افزایش تحریک جنسی می‌شود.

کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس از لاتکس کاملا طبیعی و نرم ساخته شده و با عصاره انار خاصیت تنگ کنندگی داشته و سبب افزایش لذت جنسی زوجین می‌شود.

کاندوم بلک داتد ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بلک داتد ناچ کدکس به دلیل داشتن رنگ مشکی و همچنین نازک بودن بسیار تحریک کننده و جذاب بوده و با داشتن ژل روان کننده لوبریکانت باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس

۵۴.۰۰۰ تومان
کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس به دلیل داشتن  690 خار در سطح این کاندوم یکی از بهترین و پرطرفدارترین کاندوم های بازار شناخته شده است.

کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس با داشتن مواد ویژه خود باعث ایجاد تأخیر در انزال می شود، این کاندوم تأخیری ساخته شده از لاتکس بسیار نازک است و به خوبی احساس را انتقال می دهد.

کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۲.۰۰۰ تومان.
کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس با کیفیتی فوق العاده بالا و نازک، برای حفاظت و اطمینان و راحتی بیشتر زوجین در هنگام آمیزش جنسی طراحی شده و از رایحه بسیار مطبوعی برخوردار است.

کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس از لاتکس فوق العاده مرغوب تهیه شده و باعث می شود مرد و زن در ارتباط زناشویی اندام جنسی یکدیگر را به خوبی احساس کنند.

کاندوم استند آپ کلاسیک ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم استند آپ کلاسیک ناچ کدکس از لاتکس با کیفیت همراه با مواد روان کننده و کاملا چرب تهیه شده است.

کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس با طراحی متفاوت با دارا بودن حلقه تأخیری در ناحیه نزدیک به قسمت نوک کاندوم، باعث تأخیر فیزیکی در آقایان می شود.

کاندوم زیرو ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم زیرو ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعی و بسیار نازکی می باشد که بیشترین حس را در رابطه جنسی (همانند رابطه بدون کاندوم)، انتقال می دهد.

کاندوم جینسینگ ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم جینسینگ ناچ کدکس از جنس لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده و ترکیب جنس و شکل طراحی آن باعث شده استقامت بسیار بالایی داشته باشد.