مشاهده همه 14 نتیجه

شامپو بدن کودک نوپریت

۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کودک نوپریت با دارا بودن ترکیبات مؤثر و با اثر بسیار ملایم و عالی بر روی پوست جهت شستشوی پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد.

شامپو بدن روغنی نوپریت مدل نوپری بادی سنس

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن روغنی نوپریت مدل نوپری بادی سنس با افزایش فوق العاده رطوبت پوست باعث التیام و بهبود پوست آسیب دیده شده و علائم التهاب، خارش و علائم درماتیت و اگزما را کاهش خواهد داد.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی

۲۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی مناسب برای پوست سر خشک و حساس حاوی عصاره‌ گیاهانی همچون پونه کوهی و آویشن شیرازی می باشد که با داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ، شوره سر، خارش و پوسته ریزی را کنترل می‌کند.

شامپو ویت میکس نوپریت

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی مناسب موهای چرب تا معمولی با دارا بودن ترکیباتی همچون کلیمبازول برای درمان شوره سر فرموله شده است که با قدرت بالایی که دارد پس از مصرف یک دوره ۳ تا ۴ ماهه شوره سر را کاملا برطرف می کند.

تونیک ضد ریزش نوپریت مناسب انواع پوست سر

۳۷۰.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش نوپریت مناسب انواع پوست سرعلاوه بر کنترل خارش و پوسته ریزی انواع پوست سر سبب افزایش خونرسانی به پیاز مو شده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی

۲۳۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی با دارا بودن ماده اصلی پیروکتون اولامین بعنوان جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد خارش و ضد شوره شناخته شده است.

شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت دی

۱۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت دی، آبرسان، ترمیم کننده و شاداب کننده موهای خشک یا رنگ شده می باشد که با دارا بودن ویتامین F به ترمیم و تقویت موها کمک می‌کند.

شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت جی

۲۳۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت جی جهت تنظیم و کنترل چربی و رطوبت پوست سر، افزایش خون رسانی و تغذیه پیاز مو فرموله شده است.

شامپو نوپریت مدل نوپری ویت دی، مناسب موهای موی رنگ شده و آسیب دیده

۲۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو نوپریت مدل نوپری ویت دی، مناسب موهای موی رنگ شده و آسیب دیده حاوی عصاره گیاه آرنیکا مونتانا و عصاره جینکو بیلوبا به همراه عصاره فلفل شیرین برای موهای کراتینه، رنگ شده و آسیب دیده فرموله شده است.

شامپو بدن کرمی نوپریت مدل نوپری بادی

۲۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی نوپریت مدل نوپری بادی مرطوب کننده، نرم کننده و التیام بخش مناسب برای انواع پوست، رطوبت پوست را افزایش داده و خشکی و زبری آن را برطرف می‌کند.

شامپو نوپریت مدل نوپری پیور، مناسب موهای چرب و خیلی چرب

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو نوپریت مدل نوپری پیور، مناسب موهای چرب و خیلی چرب یک شامپوی کنترل کننده چربی مو و پوست سر است که از تکنیک جدید کمپلکس آنزیمی برای زدودن چربی ها استفاده می کند.

شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس دی، مناسب پوست سرخشک

۱۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس دی، مناسب پوست سر خشک با ترکیبات فوق العاده یک محصول منحصر به فرد ضد خارش، ضد شوره و مهارکننده رشد قارچ و باکتری، به همراه شوینده های ملایم، ترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده به بازار عرضه شده است.

شامپو بدن نوپریت مدل نوپری فانگ، محافظت پوست

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن نوپریت مدل نوپری فانگ علاوه بر کنترل و بهبود آکنه صورت و بدن و آلودگی‌های قارچی، پاک کنندگی مناسبی داشته، چربی پوست را تنظیم نموده و از ایجاد بوی ناخوشایند ناشی از فعالیت باکتری‌ها و قارچ‌ها که در هنگام فعالیت تولید می شوند، جلوگیری می‌نماید.