مشاهده همه 6 نتیجه

کپسول کوئرس پلاس نوتراکس 30 عدد

Original price was: ۲۱۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۹.۰۰۰ تومان.
کپسول کوئرس پلاس نوتراکس یک فرآورده طبیعی و گیاهی است که با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدان علاوه بر بهبود علائم آلرژی موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می شود.کپسول کوئرس پلاس به کاهش علائم آبریزش بینی، حساسیت های چشمی، سوزش و خارش گلو، خارش پوست و عطسه کمک زیادی می کند.

قرص مود پلاس نوتراکس 30 عدد

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۹.۰۰۰ تومان.
قرص مود پلاس نوتراکس با داشتن ویتامین‌ها، مواد معدنی و آمینو اسیدهای مختلف محصولی مناسب برای کسانی است که نیاز به آرامش بیشتر و بهبود خلق و خو دارند. این مکمل در تقویت و ایجاد آرامش افراد نقش به سزایی دارد.

کپسول ردوکسا نوتراکس، 60 عدد

Original price was: ۲۶۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۷.۹۰۰ تومان.
کپسول ردوکسا نوتراکس به واسطه ی دارا بودن ترکیبات موثر و با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و همچنین کاهش اشتهای کاذب، موجب تنظیم وزن و کاهش وزن می‌شود.

کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، 30 عدد

Original price was: ۱۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۷۱.۰۰۰ تومان.
کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس یک فراورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده است که نقش بسزایی در تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علائم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی ایفا می کند.

قرص پرگناسیف نوتراکس، 30 عدد

۲۲۸.۹۰۰ تومان
قرص پرگناسیف نوتراکس یک مکمل غذایی کامل است که تمام ترکیبات مغذی ضروری قبل از اقدام به بارداری را فراهم نموده تا سلامتی جنین تضمین شود و یک بارداری ایمن را تجربه کنید.

کپسول اینفلامید نوتراکس

Original price was: ۱۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۵.۰۰۰ تومان.
کپسول اینفلامید نوتراکس یک فرآورده طبیعی با دارا بودن خواص ضد التهابی، در بهبود علائم آرتریت، کاهش التهاب، درد و تورم مفاصل، تسریع بهبود زخم‌های جراحی، اسکار، جای زخم و سوختگی، رفع خونمردگی و کبودی پوست بسیار اثر گذار است.