مشاهده همه 8 نتیجه

قرص آمینو وی نوتریمد 400 عدد

Original price was: ۶۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۹۹.۰۰۰ تومان.
قرص آمینو وی نوتریمد یک مکمل غنی از آمینو اسیدهای ضروری و غیرضروی است که برای عضله سازی و حفظ توده عضلانی ورزشکاران فرموله شده است.

قرص آنابولیک آمینو نوتریمد با طعم موز

۶۵۰.۰۰۰ تومان
قرص آنابولیک آمینو نوتریمد با طعم موز از منبع پروتئین شیر و کازئین با دو حالت جذب کند و سریع فرآوری شده که دارای مقادیر مناسبی BCAA و گلوتامین نیز می باشد.

پودر وی پروتئین نوتریمد

۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
پودر وی پروتئین نوتریمد یکی از اصلی‌ترین مکمل‌های مورد استفاده ورزشکاران در رشته بدنسازی می باشد که به حفظ بافت و ریکاوری عضلات حین تمرینات سنگین بدنسازی کمک می نماید.

پودر کربوهیدرات نوتریمد

۳۵۶.۰۰۰ تومان
پودر کربوهیدرات نوتریمد، فرموله شده با مالتودکسترین و دکستروز می باشد که می‌تواند به تأمین انرژی و افزایش وزن و رشد عضلات بدن ورزشکار کمک کند.

قرص آمینو وی طعم دار نوتریمد

۹۹۰.۶۰۰ تومان
قرص آمینو وی طعم دار نوتریمد پروتئین مورد نیاز بدن را تأمین نموده و تولید انرژی را برای تمرینات بدنی افزایش می‌دهد. همچنین باعث تسریع عضله سازی و ریکاوری شده و سیستم ایمنی فرد را تقویت می‌کند.

پودر نیترو بمب نوتریمد

Original price was: ۸۳۱.۷۰۰ تومان.Current price is: ۷۴۸.۵۰۰ تومان.
پودر نیترو بمب نوتریمد فرموله شده از آمینواسیدها، مواد محرک و ویتامین C می باشد که پس از مصرف در بدن سبب انرژی، افزایش پمپاژ خون و قدرت عضلانی می‌شود و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند.

پودر ال گلوتامین نوتریمد

۵۹۲.۰۰۰ تومان۱.۲۱۵.۰۰۰ تومان
پودر ال گلوتامین نوتریمد محصولی مناسب برای تمامی ورزشکاران در همه سطوح می باشد که به سلولهای عضلانی کمک می کند تا هم از پروتئین و هم از کربوهیدرات ها استفاده کنند.

قرص بتا آلانین نوتریمد

۲۰۰.۰۰۰ تومان
قرص بتا آلانین نوتریمد یک مکمل بدن‌سازی برای افزایش قدرت و استقامت ورزشکاران می باشد که مانع از اسیدی شدن محیط عضلات در حین تمرینات شده و از دردهای عضلانی پیشگیری نموده و یا آن‌ها را تعدیل می‌کند.