مشاهده همه 16 نتیجه

قرص سلنیوم پلاس او پی دی فارما، تقویت سیستم ایمنی

Original price was: ۱۵۰.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۴.۵۰۰ تومان.
قرص سلنیوم پلاس او پی دی فارما محصولی خاص و منحصر به فرد است که می‌تواند به صورت روزانه توسط افراد بالای ۱۲ سال مصرف شود و تمامی نیاز بدن به برخی از ریزمغذی‌ها از جمله سلنیوم و زینک را تامین کند.

کپسول فست ران 300 او پی دی، کاهش التهاب و درد مفاصل

۵۹.۳۰۰ تومان
کپسول فست ران 300 او پی دی به بهبود بیماری آرتروز کمک نموده و به میزان قابل توجهی درد و التهاب مفاصل مبتلا به آرتروز را کاهش می دهد.

قرص ویتامین ث 1000 میلی گرم، او پی دی فارما، 60 عدد✅

۱۰۴.۶۰۰ تومان
قرص ویتامین ث 1000 میلی گرم، او پی دی فارما، با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی از سیستم ایمنی بدن حمایت کرده و رادیکال های آزاد شده در بدن را خنثی می کند.

کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما، 30 عددی

۵۵.۶۰۰ تومان۱۱۸.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما به عنوان یک مکمل چند منظوره به حفظ سلامت قلب و عروق، سیستم عصبی، استخوان ها، مفاصل و… کمک شایانی می کند. کپسول ژلاتینی امگا 3 بدون جیوه او پی دی فارما حاوی روغن ماهی است که سرشار از اسیدهای چرب بلند زنجیره غیراشباع امگا 3 مانند DHA و EPA می باشد.

کپسول فارما گابا 250 او پی دی فارما، 30 عدد

۴۹.۰۰۰ تومان
کپسول فارما گابا ۲۵۰ یک محصول آرام‌بخش است که علاوه بر کاهش استرس و بهبود کیفیت خواب، در تقویت یادگیری و تمرکز نیز موثر است و سبب کاهش خستگی می‌شود.

سافت ژل مولتی پلکس او پی دی فارما

۱۳۰.۸۰۰ تومان
سافت ژل مولتی پلکس او پی دی فارما با دارا بودن مولتی ویتامین مینرال به همراه جینسینگ و رویال ژلی جهت افزایش سلامت عمومی بدن و تقویت حافظه ویژه افراد ۱۲ سال به بالا تهیه و تولید شده است.

کپسول ژلاتینی زینکو هلث او پی دی فارما

۱۱۷.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی زینکو هلث او پی دی فارما حاوی زینک و ویتامین های گروه ب می باشد که برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مناسب است.

ساشه فرتومن او پی دی فارما

۲۲۸.۹۰۰ تومان
ساشه فرتولید او پی دی فارما به عنوان یک مکمل ویژه برای بالا بردن سطح قدرت باروری آقایان و بهبود عملکرد جنسی آن‌ها فرموله شده است.

ساشه فرتولید او پی دی فارما

۲۱۲.۴۰۰ تومان
ساشه فرتولید او پی دی فارما به عنوان یک مکمل ویژه برای بالا بردن سطح قدرت باروری بانوان، تنظیم هورمون‌ها و بهبود عملکرد جنسی آن‌ها فرموله شده است.

کپسول ویتامین ث 1000 میلی گرم، ماکسیمم پاور او پی دی فارما، 30عدد

۵۲.۳۰۰ تومان
کپسول ویتامین ث 1000 میلی گرم، ماکسیمم پاور او پی دی فارما، با دارا بودن 1000 میلی گرم ویتامین سی و خاصیت آنتی اکسیدانی از سیستم ایمنی بدن حمایت کرده و رادیکال های آزاد شده در بدن را خنثی می کند.

کپسول نتل او پی دی فارما

۳۲.۱۰۰ تومان
کپسول نتل او پی دی فارما، حاوی عصاره ریشه گزنه می باشد که به بهبود هیپرپلازی خوش خیم پروستات آقایان، کاهش قند خون، کاهش فشار خون و سلامت پروستات کمک می‌کند.

محلول خوراکی او پی دی استئوزین، او پی دی فارما

۴۴.۳۰۰ تومان
محلول خوراکی او پی دی استئوزین، او پی دی فارما به بهبود عملکرد ماهیچه ها و اعصاب کمک کرده و باعث جذب بالای کلسیم و سلامت استخوان ها می شود.

کپسول تورن ریسرچ پیریدوکسال ۵ – فسفات او پی دی فارما

۳۲.۷۰۰ تومان
کپسول تورن ریسرچ پیریدوکسال ۵ - فسفات او پی دی فارما به عنوان یک کوآنزیم برای بیش از یکصد فعالیت بیوشیمیایی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل ویتامین D3 2000 iu او پی دی فارما

۲۶.۲۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین D3 2000 iu او پی دی فارما با داشتن ویتامین D3 به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

کپسول تورن ریسرچ 5 – ام تی اچ اف، او پی دی فارما

۰ تومان
کپسول تورن ریسرچ 5- ام تی اچ اف او پی دی فارما محصولی فوق العاده و با کیفیت جهت کمک به بهبود عملکرد سیستم قلبی – عروقی و اعصاب می باشد.

قرص کلسیم سیترات او پی دی فارما

۳۴.۲۰۰ تومان
قرص کلسیم سیترات او پی دی فارما نقش مهمی در تأمین نیاز روزانه کلسیم، حفظ سلامت استخوان و دندان ها و پیشگیری از پوکی استخوان ها ایفا می کند.