مشاهده همه 11 نتیجه

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش مدل تی تری، 475 میلی لیتر

۳۵۵.۶۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی همچون روغن درخت چای با تغذیه و خونرسانی بیشتر فولیکول‌های مو موجب تقویت و بازسازی موها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده موهای چرب پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب پتال فرش با ترکیبات منحصر به فردی همچون عصاره های گیاهی، کافئین و کمپلکس ویتامین های B5، B3 و B7 با تغذیه و آبرسانی موثر موها به تقویت ساختار، رشد و استحکام آن ها و افزایش ضخامت ساقه مو کمک می کند.

شامپو تقویت کننده موهای آسیب دیده پتال فرش

۳۲۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای آسیب دیده پتال فرش حاوی عصاره 6 گیاه مغذی رزماری، اسطوخودوس، نعنا، مریم گلی، بابونه و آویشن می باشد که به تقویت مو، افزایش رشد مو و بهبود سلامت کلی مو کمک می کند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو پتال فرش(مناسب کف سر چرب و موی آسیب دیده)

۲۰۸.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو پتال فرش با بهره مندی از ترکیبات کاملا گیاهی، علاوه ‌بر پاک‌کنندگی، با تغذیه فولیکولهای مو از ریزش موها جلوگیری نموده و به رشد آنها کمک شایانی می کند.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پتال فِرش – هیر رسکیو

۲۹۸.۳۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پتال فِرش - هیر رسکیو به عنوان یک محصول ارگانیک و با کیفیت جهت پاک کنندگی پوست سر، تقویت مو و افزایش ضخامت موهای نرمال مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش با ترکیبی قدرتمند از روغن آرگان ارگانیک و عصاره گیاهانی مانند رزماری، نعناع، آلوئه ورا و گل همیشه بهار، به آبرسانی و حفظ رطوبت موها کمک می کند.

نرم کننده موهای خشک پتال فرش، 475 میلی لیتر

۱۴۰.۰۰۰ تومان
نرم کننده موهای خشک پتال فرش با دارا بودن جلبک دریایی و روغن آرگان، علاوه بر ترمیم و تقویت موها، رطوبت کافی را در ساقه مو ایجاد کرده و موجب نرمی و افزایش حالت پذیری موهای خشک می شود.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده پتال فرش مدل هیر رسکیو یک شامپوی گیاهی است که با تغذیه و آبرسانی موثر موهای رنگ شده می تواند به تقویت ساختار، رشد و استحکام آن ها و افزایش ضخامت ساقه مو کمک کند.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده پتال فرش

۱۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده پتال فرش به تقویت و ترمیم مو، نرم شدن و آبرسانی آنها، شفافیت و حجیم و پرپشت شدن موها کمک شایانی می کند.

شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش

۱۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش حاوی عصاره انار و آسای از مو در برابر آسیب های محیطی مانند رنگ، دکلره و حرارت محافظت نموده و سبب تثبیت و افزایش ماندگاری رنگ مو نیز می شود.

نرم کننده مو پتال فرش مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده

۱۴۰.۰۰۰ تومان
نرم کننده مو پتال فرش مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده، موجب ترمیم و بازسازی ساقه های آسیب دیده مو شده و به تثبیت رنگ مو و افزایش نرمی و لطافت موها کمک شایانی می نماید.