مشاهده همه 11 نتیجه

کرم مناسب برای چروک های سطحی دور چشم فارماسریز

۹۴۸.۶۰۰ تومان
کرم مناسب برای چروک های سطحی دور چشم فارماسریز موجب بازسازی لایه اپیدرم پوست شده و پوستی صاف و یکدست را به شما هدیه می دهد.

کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25

۵۰۲.۳۰۰ تومان
کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25 محصولی فوق العاده حرفه‌ای مناسب برای پوست‌های نرمال، مختلط و چرب می باشد که با بافت نرم و سبکی که دارد به هیچ عنوان باعث مسدود شدن منافذ پوست و یا ایجاد حس سنگینی نمی‌شود.

کرم تسكين دهنده و آرامش بخش صورت فارماسريز SPF15

۲۹۷.۳۰۰ تومان
کرم تسكين دهنده و آرامش بخش صورت فارماسريز SPF15 با داشتن عصاره گیاه آسِرولا که منبع ویتامین C است از پوست در برایر رادیکال های آزاد محافظت نموده و با آبرسانی پوست باعث لطافت و آرامش پوست می شود.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20

۵۰۲.۳۰۰ تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم روشن کننده و ضد لک شب فارماسریز

۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
  • جلوگیری از چین و چروک و پیری زودرس.
  • ایجاد پوستی صاف و یکدست.
  • شفاف کننده و ضد لک قوی.
  • رفع لکه‌های تیره.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50

۵۴۲.۷۰۰ تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم ضدپف و تیرگی دور چشم فارماسریز SPF15

۹۴۸.۶۰۰ تومان
کرم ضدپف و تیرگی دور چشم فارماسریز SPF15 محصولی منحصر به فرد می باشد که مشکلاتی مانند پف و تیرگی زیر چشم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کند.

کرم شب مناسب قرمزی و آرامش دهنده پوست فارماسریز

۴۳۹.۳۰۰ تومان
کرم شب مناسب قرمزی و آرامش دهنده پوست فارماسریز با داشتن بهترین مواد اولیه تسکین دهنده و آرامش بخش، می تواند در تسکین درد، سوزش و خارش ناشی از زخم ها و بیماریهای پوستی مانند روزاسه مؤثر بوده و در مدت زمان کوتاهی التهاب و قرمزی پوست را برطرف نماید.

کرم کاهش دهنده قرمزی پوست صورت فارماسریز

۲۹۷.۳۰۰ تومان
کرم کاهش دهنده قرمزی پوست صورت فارماسریز حاوی ویتامین K با کنسانتره ۱% قرمزی پوست را کاهش و تسکین داده و ظاهر مویرگ های آسیب دیده و قرمز پوست را به حداقل می‌رساند.

کرم روز صورت و بدن فارماسریز

۴۷۸.۴۰۰ تومان
معرفی کرم روز صورت و بدن فارماسریز : ‌برص یا لک و پیس که با نام علمی “ویتیلیگو” نیز شناخته

ژل پاک کننده و مرطوب کننده فارماسریز

۲۶۳.۲۰۰ تومان
ژل پاک کننده و مرطوب کننده فارماسریز با بهترین مواد اولیه فرموله شده است و به عنوان محصولی فوق العاده برای پاکسازی و از بین برنده انواع ناخالصی‌ها از روی پوست شناخته شده است.